anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV VLC MediaPlayer HDR 8k

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Android TV VLC MediaPlayer HDR 8k

VLC dostał aktualizację do wersji 3.0 ,która dodaje obsługę HDR oraz rozdzielczość 8k :tongue: 4k to już podstawa :tongue: ,obsługę GoogleChromecast oraz obsługę filmów 360 stopni i inne ,które można sprawdzić na stronce VLC.Rzeczywiście VLC chodzi płynniej od wbudowanego odtwarzacza na 4k i HDR też obsługuje - dobra zmiana :slight_smile:

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Widać, że coś zaczęło się dziać w rozwoju aplikacji najpierw TVP vod teraz VLC. Pozostaje jeszcze czekać na Player.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
kamil_d
Użytkownik

Zainstalowałem ten program i co do płynności odtwarzania 4K to jest słabo (obraz szarpie). Systemowy program radzi sobie z tym dużo lepiej. 

Nie potrafię również ustawić aby dźwięk był przekazywany do amplitunera w DD lub DTS. 

Czy komuś z Was się to udało?

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@kamil_d  no tak chwaliłem zawsze odtwarzacz systemowy bo ma we wszystkim przewagę jednak 4k wydaje mi się ,że płynniej idzie na VLC co do dźwięku to rzeczywiście chyba nie ma ustawienia 5.1 i znów przewaga systemowego :). Zaraz go sprawdzę jak coś znajdę dam znać jeżeli nie to nie dam :tongue:
Edit
Pomimo kilku ścieżek audio po wybraniu każdej dźwięk 2.0 😞 szkoda bo korektorek jest można poszaleć by było.W ustawieniach dźwięku też nie ma nic do wielokanałowego