anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android wersja 6.6555 TV KD-55XE9305 błąd oprogramowania cały czas włączone napisy

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
brysiu54
Poszukiwacz

Android wersja 6.6555 TV KD-55XE9305 błąd oprogramowania cały czas włączone napisy

Android wersja 6.6555 TV KD-55XE9305 błąd oprogramowania cały czas włączone napisy - czy też tak macie? Na VOD TVP oglądając np " Igraszki z diabłem" mam cały czas napisy i autodeskrypcję  której nie można wyłączyć bo w systemie jest wyłączona a mimo to napisy ciągle są wyświetlane. Ta opcja jest w systemie domyślnie wyłączona i tak sygnalizuje włącznik systemowy wbrew temu co jest na ekranie.

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

Jeżeli problemy występują tylko na  VOD TVP i HbbTV , to raczej nie wina telewizora. Dwa miesiące temu była awaria serwerów w TVP i od tego czasu dziwne rzeczy się dzieją z tymi aplikacjami. Sprawdzane na trzech telewizorach różnych producentów.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
brysiu54
Poszukiwacz

U mnie do wczoraj było to niemożliwe. Wczoraj o dziwo udało się wyłączyć.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

Jeżeli problemy występują tylko na  VOD TVP i HbbTV , to raczej nie wina telewizora. Dwa miesiące temu była awaria serwerów w TVP i od tego czasu dziwne rzeczy się dzieją z tymi aplikacjami. Sprawdzane na trzech telewizorach różnych producentów.

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Mam ten sam model i na podanym przykładzie po włączeniu spektaklu faktycznie pojawiają się od razu napisy ale można to wyłączyć ikoną na pasku zadań VOD.

profile.country.PL.title
brysiu54
Poszukiwacz

U mnie do wczoraj było to niemożliwe. Wczoraj o dziwo udało się wyłączyć.