anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Automatycznie przełącznie wejść

profile.country.PL.title
DarkBlacksmith
Nowicjusz

Automatycznie przełącznie wejść

Cześć
Mam tv Sony XH90 do którego mam podpięte PS5 , czy da się tak ustawić, żeby TV sam przełączał mi się na wejście do którego mam podpięte PS5 w momencie gdy odpalę konsole ? i sam z powrotem wracał do menu głównego gdy konsole wyłączę ?

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Spróbuj tak:

 

1. W ustawieniach konsoli aktywuj: HDMI Device Link

2. W ustawieniach telewizora znajdź Bravia Sync, wyszukaj konsolę i skonfiguruj Bravia Sync dla PS5.

profile.country.PL.title
DarkBlacksmith
Nowicjusz

Dzięki za odpowiedź, Ogarnąłem już mniej więcej parę rzeczy, mianowicie, gdy odpalam konsole to TV włącza się automatycznie i od razu przełącza na wejście pod które jest podpięte PS5, również gdy jestem w HOME menu TV i włączę konsole to TV automatycznie przełączy się na odpowiednie wejście. Nie znalazłem nigdzie natomiast opcji która by wyłączała TV wraz z wyłączeniem konsoli, (wyłączam konsole a TV razem z nią) albo żeby po wyłączeniu konsoli TV wracał do HOME menu.

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Zanim tak daleko zabrniesz to napisz czy po wyłączeniu PS5 telewizor samoczynnie powraca na ostatnio korzystane wejście HDMI (np. u mnie dekoder cyfra+).

Bo u mnie to nie działa - włączenie konsoli ok przełącza wejście w TV na jej HDMi ale nie wraca po wyłączeniu.