anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak DTS w android 8.0

profile.country.PL.title
Romik2505
Poszukiwacz

Brak DTS w android 8.0

Po aktualizacji do Android 8.0 Oreo, zauwazyłem, ze w Plex, Kodi brak dżwięku w DSt. Natomiast w Nova Video i Archos dżwięk DSt jest odtwarzany. Zatem pytanie, czy jest mozliwośc cofniecia się do Android 7.0, gdzie zwięk DTS w tych aplikacjach był? Lub jakieś inne rozwiązanie. 

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Nie wiem czy można zrobić downgrade oprogramowania ale z innych rozwiązań to tylko zostaje instalacja oprogramowania *****ty KODI, które ma opcję pass throug audio do DTS. Problem leży po stronie Sony. Mozliwości przekazania DTS Sony nie upubliczniło i rozwiązanie ukryte jest w oryginalnym api aplikacji video. To co robi wersja *****ty Kodi czy Archos to hackowanie, podobno niezalecane dla dobra sprzętu odbierającego ale sam z tego korzystam i cieszę się, że ktoś się tego podjął skoro Sony olewa klientów. 

 

A w zasadzie walczę z tym od paru dni. Aplikacja Archos działa pieknie, ma świetny wygląd (automatycznie pobiera okładki, opisy, podaje bardzo dokładne dane dotyczące filmu) ale przy opcji pass through Mode 1 mam lekko niesynchronizowany dźwięk a przy mode 2 obraz jest jak przy przewijaniu do przodu.

 

Wersja *****ty Kodi jest niestabilna, mam problem ze wznowieniem filmu, czasami nie można tego zrobić i trzeba wyjść z aplikacji.

profile.country.PL.title
Romik2505
Poszukiwacz

W Archos można zsynchrobizować dźwięk w opcji opóźnia UA dźwięku w wtedy jest oki  Niestety pozostaje tylko ta opcja odtwarzania DTS. 

profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Gdzie znaleźć w Archos tę opcję opóźniania dźwięku ?

profile.country.PL.title
Romik2505
Poszukiwacz

w czasie odtwarzania na pilocie strzałka do góry pokaze sie menu i tam w prawo az pojawi sie opcje dzieku ponizej jest opóżnienie . Ja ustawilem na 280ms i zapisałem sobie to ustwienie 

profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Serdecznie dziękuję, zaoszczędziłeś mi sporo czasu i nerwów :wink: U mnie działa na 320 ms i mam tylko nadzieję, że będzie pasowało do wszystkich filmów bo sprawdziłem na razie wybiórczo na dwóch. Dzięki raz jeszcze.