anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak dźwięku KD-55XH9096

profile.country.PL.title
Mati92342
Poszukiwacz

Brak dźwięku KD-55XH9096

Niedawno zakupiłem nowy telewizor Sony i po kilku tygodniach dokładne po 2 ok godzin porannych odpaliłem telewizor i wszystko było ok lecz tego samego dnia po ok 4-5h ponownie odpaliłem telewizor i nagle nie było dźwięku. Na początku zignorowałem problem i zrestartowałem telewizor, ponieważ myślałem że to tylko jakiś chwilowy problem i po restarcie wszytko wróci do normy i tak było. I po 3-4 dni problem powrócił tylko wtedy oglądałem telewizor a którym leci muzyka telewizor się wygasza włączam go i nagle nie ma dźwięku i musiałem zresetować go ponownie. Telewizor jest podłączony do HDMi 1 ale sprawdzałem inne porty lecz nic nie daje. Mam kabel 8k sprawdzałem dekoder wszystkie ustawienia telewizora czy nie jest on wyciszony czy coś nie pozmieniałem ale wszytko było ok nawet zresetowałem ustawienia dźwięku, ale problem nadal występował. Czy wiecie co można zrobić i czy jest to problem ogólny tego modelu bo taki telewizor nie kupuje się po to aby go co chwilę resetować. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to proszę o informację

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Darek2431
Użytkownik

Przywyknij do resetowania tego kibel-tv

profile.country.PL.title
Mati92342
Poszukiwacz

Też miałeś taki problem a jak tak to udało ci się go rozwiązać czy musiałeś podjąć jakieś inne kroki

profile.country.PL.title
Darek2431
Użytkownik

Traci sie mi dziwiek  na jakies 3-4s ,ale potem wszystko wraca do normy.Nie robilem zadnych aktułalizacj ,bo czytam na forum ze jest tylko gozej ze wszystkim ale mam tez inne problemy z kiblem-tv,mam xh759096 od 4mie,i kasa wy..bana w bloto