anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak obrazu PS5 - > Denon DHT S517 - > Bravia XG80

profile.country.PL.title
Kamilen4
Nowicjusz

Brak obrazu PS5 - > Denon DHT S517 - > Bravia XG80

Witam, mam problem, nad którym siedzę już około 5 godzin i nie mam pojęcia, co począć. Próbuję optymalnie podłączyć następujące urządzenia: konsolę PS5, soundbar Denon DHT-S517 i TV Sony Bravia XG80. Chciałbym to zrobić, podłączając konsolę do soundbara, a soundbar do TV. Wszystko wydaje się proste, ale gdy to robię i włączam konsolę, na TV widnieje informacja o braku sygnału, za chwilę przełącza się obraz na PS5 i z powrotem, że nie ma sygnału i tak w kółko co kilka sekund. Zmieniałem już kabel HDMI na inny, ale problem jest ten sam. Może ktoś z Was ma jakiś pomysł, co z tym zrobić?

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Spróbuj na początek w ustawieniach wejść HDMI znaleźć Bravia Sync wysłanie sygnału do urządzenia. Chodzi o to żeby TV przypisał sobie tego soundbara, bo nawet jak listwa gra to może czegoś tam nie dogaduje miedzy wejściami HDMI. 

Rozumiem, ze takie podłączenie dla Ciebie jest istotne, ale na próbę podłącz konsole do TV i sprawdź czy jest OK, bo może problem leży gdzieś po stronie konsola-soundbar

profile.country.PL.title
Kamilen4
Nowicjusz

Takie połączenie jest dla mnie istotne, ponieważ mój tv nie obsługuje dolby atmos, a ps5 i soundbar tak, więc chciałem to wykorzystać.

Konsola połączona bezpośrednio do tv działa bez najmniejszego problemu. 

Próbowałem zmiany kabla HDMI pomiędzy tv a soindbarem jak i pomiędzy konsolą a soundbarem, niestety problem był ten sam. 

Gdy mam podłączoną konsole do soundbara obraz pojawia się i znika co kilka sekund, jakby coś go zakłócało. Kilka sekund wyświetla się obraz konsoli, po czym przez kolejne kilka sekund wyświetlany jest komunikat "brał sygnału..." i tak na przemian.