anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak polskich znaków na klawiaturze Logitech K400 Plus

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Brak polskich znaków na klawiaturze Logitech K400 Plus

No więc, posiadam klawiaturę jak w temacie podpiętą pod telewizor z serii 809C, ale nie wiem jak jej zmusić do wpisywania polskich znaków (z altem nie działają, znaczy albo ich nie ma albo są znaki z innych jeżyków.

W opcjach Android TV w sekcji ustawienia, klawiatura, zewnętrzna na liście jezyków nie ma języka polskiego?

Polskich liter nie mogę wpisać w takich aplikacjach jak Opera, Youtube, Chrome itp.

 

Ktoś wie co można zrobić ? Może Sony support poratuję.

 

 

12 ODPOW. 12
profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Ok dziękuje za linka do artukułu. No więc przyjmuję to do wiadomości, chociaż do końca nie wiem o co czy w tym Q&A chodzi mysz i klawiaturę przewodową podłączoną po kablu (akurat nie mam więc nie sprawdzę) czy także bezprzewodowo przez odbiornik USB

 

 

Faktem jest:

a. W menu TV jest sekcja klawiatura i klawiatura fizyczna

b. W opcjach klawiatury fizycznej nie ma j.polskiego

c. Klawiatura działa normalnie tak samo touchpad w tej klawiaturze (bez polskich znaków), więc pisanie, że nie obsługuje Android TV myszy/klawiatury jest trochę na wyrost.

profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Zainstalowałem aplikację, która wcześniej była podana we wcześniejszym poście i w menu Andoida pojawiła się opcja wyboru trzech różnych wersji polskiej klawiatury w tym polski programista. Działa.

TDJUNIOR
Nowicjusz

Jeśli mógłbym prosić o ponowne wystawienie apki, to byłbym bardzo wdzięczny.

 

Posiadam KD-65XF8505, a to jest dość nowy model bo z 2018 i j. polskiego jak nie było tak nie ma.