anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Czarne plamki na matrycy w kd-55xg9505

profile.country.PL.title
daw2008
Poszukiwacz

Czarne plamki na matrycy w kd-55xg9505

Mam problem może ktoś doradzi. Od 16 dni jestem posiadaczem telewizora kd-55xg9505 i mam problem ponieważ na matrycy są czarne plamki nie wiem czy to piksele czy robaczki. Miałem 5 lat tv Panasonica i nic takiego nie było. Miał ktoś taki problem? 

30 ODPOW. 30
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Pytanie czy plamki były już przy zakupie. Ja bym zrobił reklamację przez internet ale może ktoś jeszcze z forumowiczów który reklamował TV się wypowie.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Rtv euro AGD marne szanse,z tym sklepem raczej nie ma dyskusji.W innym mógłbyś go wymienić lub oddać

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Serwis Sony średnio chce usuwać insekty w ramach gwarancji.

profile.country.PL.title
daw2008
Poszukiwacz

Aż tak źle wygląda reklamowanie w euro na tle konkurencji? Spróbuję z reklamować bo co mi zostaje.. 

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Tak oni są nieugięci, bardzo rzadko zdarza się coś wynegocjować od nich.

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Może robiłeś zakup rzez neta, to byś po prostu go oddał nie wspominając o insektach.

profile.country.PL.title
daw2008
Poszukiwacz

Robiłem przez internet zakup, ale właśnie minęło już ponad 14 dni i nie idzie wybrać opcji zwrócenia towaru.. 

profile.country.PL.title
daw2008
Poszukiwacz

A poprzez ochronę praw konsumenta w razie co może dałoby się coś zrobić tak sobie myślę 🤔

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Trudno powiedzieć.

profile.country.PL.title
daw2008
Poszukiwacz

A jeszcze jedno pytanie bo jak będę miał opisać czemu daje na reklamację od razu pisać że owady w matrycy czy po prostu że jakiś problem i nie wiem co jest nie tak? Pierwszy raz to robię i nie wiem jak właśnie dzięki ogólnie za rady.