anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Czarne plamki na matrycy w kd-55xg9505

profile.country.PL.title
daw2008
Poszukiwacz

Czarne plamki na matrycy w kd-55xg9505

Mam problem może ktoś doradzi. Od 16 dni jestem posiadaczem telewizora kd-55xg9505 i mam problem ponieważ na matrycy są czarne plamki nie wiem czy to piksele czy robaczki. Miałem 5 lat tv Panasonica i nic takiego nie było. Miał ktoś taki problem? 

30 ODPOW. 30
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Mów, że nie wiesz co to, że nie oglądałeś z bliska tv chciałeś go powiesić i zobaczyłeś to, idź niech Ci w sklepie wymienią na nowy

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Dowiedziałem się , że musisz wymienić telewizor , masz uszkodzone podświetlanie, prawdopodobnie taki telewizor Ci sprzedali. Właśnie widział fachowiec Twoje fotki usterek zamieszczone w tym wątku.

profile.country.PL.title
daw2008
Poszukiwacz

Chciałem dzisiaj właśnie wypełnić na stronie euro rtv formularz o reklamację. Skoro podświetlenie jest wadliwe to jak to opisać? Bo ciekawe czy wogole uznają reklamację tak jak pisałeś wyżej. Rozmawiałem że znajomymi to mówili właśnie ze od insektow nie chcą uznawać , ale i tak chciałem spróbować aby wypelnic formularz , a teraz jak mówisz że jeszcze jest coś nie tak z podświetleniem to tym bardziej bym dał na reklamację ale jak im to opisać. Pierwszy tv sony i takie akcje 😔

profile.country.PL.title
daw2008
Poszukiwacz

A po czym zobaczył, że jest uszkodzone podświetlenie bo ogólnie poza tym że są te insekty to obraz wydaje się być dobry. 

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Obraz nie tylko podświetlenie, plamy na matrycy. Nie reklamuj upieraj się na wymianę lub zwrot kasy, bo masz co dopiero kupiony telewizor.

profile.country.PL.title
daw2008
Poszukiwacz

To tylko zapakować i jechać osobiście bo innej opcji nie ma tak jak pisałeś wyżej bo przez neta aby sami wzięli to tylko reklamacja chyba bo szczerze wolałem aby sami przyjechali no ale trudno w takiej sytuacji wychodzi na to aby samemu jechać i zobaczyć. Widziałem że nie mają już tego modelu dostępnego więc ciekawe co zrobią w tej sytuacji.. 

profile.country.PL.title
daw2008
Poszukiwacz

Zrobiłem zdjęcie całego i ogólnie ja się nie znam ale nic nie widzę jak zrobię pod kątem to dopiero coś widać. 

IMG_20200801_222825.jpg

 

profile.country.PL.title
daw2008
Poszukiwacz

Po tym zdjęciu coś widać czy jest problem z podświetleniem? 

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Daj znać co wykombinowałeś

profile.country.PL.title
MarcinW73
Użytkownik

Oddaj TV póki możesz i weź innej firmy, nie wymieniaj na ten sam bo zostaniesz z dziadostwem, ja mam ten TV 2 lata i już 2 razy był w serwisie, nie jest niestety szczelny źle skonstruowany i będą ci ciągle wchodzić insekty. Jeżeli w nowym już to masz to co będziesz miał za jakiś czas, oddawaj szybko bo jak dasz do serwisu to już przepadłęś...wyczyszczą ci raz łąskawie a potem cie oleją i będziesz patrzał na plamy a nie na obraz.