anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Czy warto kupić model X90J/X94J

profile.country.PL.title
Rispo_22
Poszukiwacz

Czy warto kupić model X90J/X94J

Jak w temacie czy ktoś posiada już telewizor Sony Bravia XR a konkretnie model X90J bądź X94J i jest w stanie podzielić się opinią i wrażeniami.

Tagi (2)
29 ODPOW. 29
profile.country.PL.title
kamilf398
Poszukiwacz

Witam. Mam pytanie do posiadaczy seri X94J. Czy obsługiwana jest funkcja Hbbtv z naziemnej telewizji cyfrowej ? 

profile.country.PL.title
Gregory58
Użytkownik

Tak, wszystkie modele Sony  z tego oraz poprzednich lat muszą posiadać możliwość odbioru HBB TV zgodnie z regulacją urzędową. Tak więc ten o który pytasz ma taką możliwość.

profile.country.PL.title
Artur-73
Użytkownik

Model X94j posiada tą funkcję

profile.country.PL.title
patrol69
Użytkownik

Ojciec kupił model X90J niecały miesiąc temu. Posiada telewizję kablowa z modułem ci+ i są artefakty/pikseloza. Wezwał technicznego z kablówki  , sprawdził skrzynki/wtyczki i u nich jest wszystko ok. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu ? Dodam że problem pojawia się tylko przy "kablówce. Netflix , YouTube nie ma problemu

profile.country.PL.title
beniuasia0
Użytkownik

Posiadam ten TV i mam dziwny problem.

Mam podłączona antenę satelitarną pod TV i nie mogę wyszukać kanałów Canal+/nc+ na kartę. Inne wyszukuje bez problemy np. polsat, n na kartę czy satelita ogólny. Ktoś ma podobny problem?

profile.country.PL.title
sylver33
Poszukiwacz

Podepnę się do tematu. Mam model X90J . Połączenie z anteną satelitarną nowa czasza, konwerter, kabel zewnętrzny wymieniony na nowy wszystko idzie przez moduł ci cam . Długość połączenia to zaledwie 5-7m Siła 100% jakość zaledwie 60% i bardzo duża pikseloza. Nie wiem co mam robić. Wezwałem montera anten posprawdzał i wszystko ok według jego aparatur ustawienie anteny jest idealne.

profile.country.PL.title
patrol69
Użytkownik
profile.country.PL.title
Lisek-01
Poszukiwacz

Naziemna ok.

Funkcje Googla - ok.

Ogólnie  - nie polecam tego tv dla chcących używać go do SAT.

Jestem rozczarowany sprzętem za taką cenę i nie polecam go. 

 

 

profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

odradzam jeśli ktoś chce używać modułu CAM z 94j pikseloza i olewanie przez sony problemu, są przekonani że już kiedyś to naprawili ale problem powrócił po jakiejś aktualizacji i nie da się oglądać. jakość obrazu całkiem dobr ale gdybym dzisiaj miał kupować to na pewno nie sony i coś z mini led czy nano led, bo jednak to FullArray to trochę lipa... białe na czarnym z dużą poświatą... no i te modele mają dobry obraz tylko na wprost, trochę większy kąt i dramat

profile.country.PL.title
barwsek
Użytkownik

TV jak najbardziej ok, mam go 3 miesiące, działa z czarnym modułem Canal+ bez większych problemów - jedyny drobiazg to długie odkodowanie programu tuż po włączeniu odbiornika, przełączenie kanału na inny znacznie odkodowanie przyspiesza).