anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dziwne artefakty w obrazie z Netflixa na 75XH9505 tv

profile.country.PL.title
hipis_1
Poszukiwacz

Dziwne artefakty w obrazie z Netflixa na 75XH9505 tv

Zauważyłem ostatnio dziwne artefakty na obrazie z Netflixa. Jak postacie są dość statyczne, to wtedy jest piękne 4k, ale czasem jak coś jest w ruchu, to widzę jakby rozmazane kontury, albo dodatkowe kontury wokół postaci. Do tego znalazłem scenę, gdzie pojawiają się  takie białe dziury na obrazie. Ten sam fragment puściłem na komórce i tam obraz jest bez zarzutów.

Włączcie serial "Sex Education" sezon 2 odcinek 3. . Scena w samochodzie od czasu 32:20. Jak dziewczyna głaszcze jaszczurkę (artefakty na kciuku), a potem kilkanaście sekund dalej białe artefakty na pionowej belce oddzielającej szyby w drzwiach z boku tej bohaterki z jaszczurką. Wygląda to tragicznie, jakby obraz się rozsypywał.

Wsparcie Sony, bez urazy ale pracują tam chyba ludzie z przypadku, stwierdziło, ze tv jest ok. A stwierdziło to po tym, jak mi kazali wyczyścić pamięć podręczna i zrestartować tv. Debile nie dbający o markę.

Tagi (1)
6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
hipis_1
Poszukiwacz

Nagrałem fragment filmu gdzie widać jak się obraz rozsypał https://drive.google.com/file/d/1gVPmE_r7zHBSjcWSFZtlcfQnvP8ZjNKt/view?usp=sharing

na samym początku na kciuku i kilkanaście sekund później na pionowej belce okiennej.

profile.country.PL.title
yaro626
Użytkownik

To jest zdjęcie jpg a nie film.

profile.country.PL.title
PanMajer
Poszukiwacz

Takie artefakty to wynik słabej przepustowości sieci internetowej/połączenia z serwerami, ewentualnie błąd ze strony Netfliksa, choć mało prawdopodobne, aby mieli na serwerze uszkodzone pliki.

profile.country.PL.title
Rivita11
Poszukiwacz

To może wynikać ze słabej prędkości internetu po WIFI, więc albo szybszy internet albo połącz kablem TV, albo jedno i drugie

profile.country.PL.title
hipis_1
Poszukiwacz

Wiem. Coś nie tak z generowanym linkiem z google.

https://drive.google.com/file/d/1UJXDSdq5j57nlwyrfxTJCpD4u6VFN7Xm/view?usp=sharing

Ten link powinien już być do filmiku.

profile.country.PL.title
hipis_1
Poszukiwacz

To nie przepustowość. Odkryłem, że to wina opcji Tryb kliszy. W scenie w samochodzie, i pewnie w innych, algorytm nie poradził sobie. Gdy wyłączyłem Tryb kliszy, to artefakty zniknęły.