anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Elastyczna ramka - Sony KD-55XD9305 - problem z wykrzywiajającą ramką / Zawieszony na wieszaku

profile.country.PL.title
ajtee91
Użytkownik

Elastyczna ramka - Sony KD-55XD9305 - problem z wykrzywiajającą ramką / Zawieszony na wieszaku

Witam,

 

Mam pytanie. Od ponad roku posiadam Sony TV KD55-XD9305. Dopiero od niedawna zauważyłem, że jest strasznie giętki i elastyczny. Mam go w domu powieszonego na ścianie za pomocą wieszaka RTV i ustawiony kąt nachylenia - nie jest o u mnie ustawiony typowo w pionie. Zauważyłem, że górne krawędzie są jakby bardziej wysunięte, co stwarza wrażenie, że TV jest wklęsły. Jak go postawie znowu na pion to wszystko jest normalnie. Czy to normalne? Czy ten TV może tak wisieć? Zauważyłem, że TV bez problemu się zgina. Mój drugi XE9005 nie ma tak elastycznej obudowy.

 

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Tagi (3)
11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dla pewności radzi skonsultować się w tej sprawie z naszym supportem. Z pewnością mają odpowiedź na to pytanie!

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

profile.country.PL.title
ajtee91
Użytkownik

Witam,

 

Sony Support nie raczy mi odpisać.

 

Przesyłam zdjęcie jak to wygląda i jak to wisi w załączniku do tego posta.

 

 

Co o tym sądzicie ?zdjecie_TV.jpg

profile.country.PL.title
Wiesiekk46
Poszukiwacz

Mam to samo na KD-65XD8505 , pomimo tego , że telewizor wisi idealnie w pionie .

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Też mam KD-65-XD8505.Tak samo jest u mnie,a mój sobie stoi na szafce.Wygląda jak model SD85.Wygląda jak model SD85.

Kosecki
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

@ajtee91

Witaj,

Sprawdziliśmy z Supportem i otrzymaliśmy następującą sugestię: problem może być związany z użyciem niekompatybilnego wieszaka naściennego.

Dla tego modelu telewizora zalecamy użycie wieszaka o modelu SU-WL450. Szczegółowe informacje można odnaleźć w poniższymi linku:

http://sony-eur-eu-pl-web--eur.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/141035#2017_models

 

Skontaktujemy się, jeżeli dostaniemy jeszcze jakies dodatkowe wskazówki.

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka_J

profile.country.PL.title
ajtee91
Użytkownik

Witam, 

 

Wieszak pochodzi z Państwa sklepu SE Centre. Jest przeznaczony do TV 55''

profile.country.PL.title
ajtee91
Użytkownik

Witam,

 

Wieszak pochodzi z SECentre. Drogie Sony, jak widziecie problem występuje nie tylko u mnie. 

 

Co w takim wypadku mogę zrobić?

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj,

Skonsultowałam ponownie z zespołem wsparcia oraz przekazałam powyższe i proszą o bezpośredni kontakt z naszą infolinią i przesłanie im wyraźnych zdjęć z widocznym odchyleniem telewizora.  Prosimy o skorzystanie z formularza ze strony http://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email.

Dziękuję i pozdrawiam

Agnieszka_J

profile.country.PL.title
ajtee91
Użytkownik

Witam,

Wyslalem już dwukrotnie support nie raczył odpisać.

Pozdrawiam