anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

fatalny obraz na xe9005

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

fatalny obraz na xe9005

Witam  Zauważyłem dziwną rekację telewizora na szybką zmianę wyświetlania obrazu , przełączanie z żywy na standardowy na własny na kino pro, kino domowe, sport jedno po drugim szybko przełączam, wtedy telewizor dziwnie się zachowuje , wyłącza się dioda miga 8 razy na czarwono i trzeba restartować go pilotem lub po przez wyjęcie kabla zasilania. Po włączeniu obraz na kanałach SD jest jak z kasety VHS a HD jak DVD i dopiero pomaga 2 krotne przywrócenie ustawień obrazu do fabrycznych i ustawieniu opcji na nowo przeze mnie.

Według mnie nie powinno coś takiego mieć miejsca.

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Czy kontaktowałeś się już z naszym serwisem?

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

W tej sprawie jeszcze nie.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zgłosiłem Twój problem do supportu Sony - oto ich odpowiedź:

Proszę zalecić klientowi wyczyszczenie pamięci podręcznej oraz przywrócenie ustawień fabrycznych telewizora (nie tylko obrazu). Obydwie opcje dostępne są z poziomu HOME - Ustawienia - Pamięć i resetowanie. Problem może być spowodowany przeciążeniem procesora graficznego, a klient prawdopodobnie zmienia tryby ogromną ilość razy w krótkim czasie, co oczywiście nie jest zalecane. Ze swojej strony mogę dodać, że próbowałem odtworzyć opisaną przez klienta usterkę, jednak po około minucie ciągłego przełączania trybów telewizor nadal pracował poprawnie.

Pozdrawiam