anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jakie okulary 3D do KDL-55W805C?

ROZWIĄZANE
rafal.olb
Poszukiwacz

Jakie okulary 3D do KDL-55W805C?

Witam,

 

Jakie okulary aktywne/pasywne trzeba zakupić do TV Sony Bravia KDL-55W805C?

 

Sprzedawca powiedział mi, że musze kupić okulary pasywne. Kupiłem i nie działają.

Wcześniej sprawdziłem okulary aktywne od Samsunga, też nie działały.

Na stronach internetowych są sprzeczne informacje dotyczące trybu pracy 3D tego telewizora.

W instrukcji obsługi nie znalazłem takiej informacji jaki tryb 3D jest dostępny w moim TV.

 

Proszę o pomoc.

26 ODPOW. 26
Bedj_Ape
Poszukiwacz

Co znaczy że trzeba je za każdym razem pasować? Ja tylko je włączam i na ekranie pojawia się napis "zarejestrowano okulary 3D" i już działają :slight_smile: tylko za pierwszym razem włączyłem w opcjach bluetooth wyszukiwanie urządzeń, ale też nie jestem pewny czy trzeba było 

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Nie tyle to jest parowanie co włączanie akcesorium do tv. Okular trzeba włączyć i po oglądaniu materiału 3D wyłączyć , no chyba że ktoś ma zasilanie podłączone do aku Stara lub fabryke aku pastylkowych :slight_smile:

 

Dodam że podobnie postępujemy z padem 4 też trzeba włą/wył ale paruje się tylko raz tak jak klawiature.

KuRcZaKjaS2
Poszukiwacz

No to ja już nić nie rozumiem. Mam nowe okulary, nowe baterie i za każdym razem gdy chcę oglądać 3D muszę parować TV z Okularami. Mimo że wyskakuje napis Zarejestrowano okulary 3D nimogę ich włączyć. Żeby była jakaś reakcja muszę znowu sparować. 

profile.country.PL.title
loco65
Użytkownik

Po ostatniej aktualizacji muszę za każdym razem przed użyciem parować okulary 3D Samsunga z telewizorem (KDL-50W808C). Wcześniej nie było takiej potrzeby. Dodam, że okulary produkcji Sony nie mają takiego problemu.

3dmaniak91
Nowicjusz

Witam od paru ,miesiecy jestem posiadaczem tego modelu SONY

 

 

****************

 

 

 

 

sa to chyba typowo chińskie okulary ale ku naszemu zdziwieniu okulary działają bezproblemowo i nie występuje crosstalk jak na okularach szajsunga

 

 

wykonanie okularów nie jest najgorsze ale sam obraz jest rewelacyjny niczym z orginałów

 

Powód edycji: post zawierał link do strony służącej celom komercyjnym, co jest sprzeczne z Regulaminem Społeczności.

mariucho66
Poszukiwacz

Na czym polega zaskoczenie?

profile.country.PL.title
marekjs
Poszukiwacz

Witam,

 

Stare pięcioletnie SSG-3050GB też działają z KD65XD9305. Dostałem je w prezencie od szajsunga z moim starym TV :slight_smile: