anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jeśli nie Sony Android to co?

TomekSony1
Użytkownik

Jeśli nie Sony Android to co?

Niestety lista błędów w sony 43x830 i rodzinie android jest przytłaczająca. Termin aktualizacji softu nie jest znany (rozmowa telefoniczna dziś z działem technicznym). Dziś robie zwrot sprzętu.

Dlatego mam pytanie: Jaki sprzęt można kupić w miejsce sony 43x830???

moje wymagania:

- max 43 cale (sprzęt do sypialni)

- obraz nie koniecznie 4k

- przeglądarka internetowa

- tvn i tvp player, youtube, ipla

- odtwarzanie filmów

- płynna praca, dobry interface.

W salonie mam od 6 lat samsunga 55" niestety firma ta nie robi tv w rozmiarze 43" a taka mam przestrzeń w szafce.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Rudeboy_1987
Poszukiwacz

LG ma w swojej ofercie tv 4K w rozmiarze 43 cali za... nieco ponad 2000 zł. Przed premierą nowych Bravi chodziły plotki, że dostarczycielem matryc do mniejszych modeli będzie właśnie LG - możliwe więc, że to fizycznie ten sam ekran, który posiadasz obecnie - ale powtarzam - nie wiem ile w tym prawdy. Użytkowałem kilka nie smart lg i nigdy nie było z nimi problemów, ale wiadomo, że to zupełnie inna para kaloszy. Miałem także przyjemność odwiedzić zakład w Mławie, w którym LG składa telewizory - ku mojemu zakrzywieniu nawet największe zakrzywione modele są składane i testowane "u nas" - czy to dobrze czy źle dla ich jakości, niech każdy odpowie sobie sam 🙂

TomekSony1
Użytkownik

Zrobiłem przegląd rynku z 'nowościami' z IFA Berlin i nie znalazłem nic ekscytującego. Gdyby Sony android miało poprawiony soft to wisiał by na mojej ścianie. ech.

Poczekam jednak na modele 2016, które będa miały przetestowany przez użytkowników soft 😉 i androida wersje co najmniej 5.2 lub 6.0.

Niestety tizen i webos 2.0 jakoś mi nie pasuje...