anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-43XG8305 aktualizacja do Pie / Android 9

mat555
Poszukiwacz

KD-43XG8305 aktualizacja do Pie / Android 9

Witam,

Chciałbym dopytać kiedy lub czy w ogóle będzie aktualizacja Androida do wersji 9 dla telewizora KD-43XG8305 lub serii XG83xx z 2019roku.

Jestem świeżo po zakupie, owszem aktualizacja wykonała się ale do wersji 8 Oreo. Wiedząc, że jest już dla TV SONY z rocznika 2019 nowa aktualizacja z Androidem 9, sprawdziłem listę wspieranych modeli i nie ma na tej liście mojego modelu! Czy to możliwe aby model z 2019 roku już nie otrzymał aktualizacji Androida do wersji Pie? Na domiar złego angielskojęzyczne fora zdają się potwierdzać to przypuszczenie.

 

Bardzo proszę o informację bo mam jeszcze czas aby wycofać się z zakupu i zwrócić telewizor do sklepu.

 

Mam nadzieję, że to się nie potwierdzi. Przeanalizowane były przeróżne aspekty przy wyborze TV, nawet rozstaw śrub pod uchwyt VESA 🙂  ale kupując BIEŻĄCY model do głowy mi nie przyszło[!], że może nie otrzymać aktualnego Androida Pie chociaż chyba już jest wersja 10. Sprzedawca w sklepie zapewniał, że "...tu jest Android..." i aktualizacja będzie dożywotnia. Oczywiście byłem świadomy, że przesadził ale od razu przypomniałem sobie, że Google zobowiązuje producentów do udostępnienia trzech istotnych aktualizacji, więc luz, będzie ok, a tu... lipa. Co teraz, zwracać?

 

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Niestety nikt tu Ci tego nie potwierdzi. Forum nie jest bezpośrednim kanałem kontaktu ze Sony.

Wszelkie informację na temat aktualizacji pojawiają się na bieżąco na stronach Sony.

 

Pozdrawiam