anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-49X8309C Programy zmieniają pozycję.

robson1969
Poszukiwacz

KD-49X8309C Programy zmieniają pozycję.

Witam wszystkich.

Może ktoś wie dlaczego mój Tv zmienia pozycje wcześniej zapisanych programów lub nawet gubi je z listy zaprogramowanej.

Sygnał idzie przez tuner DVB-C po automatycznym programowaniu mam wszystkie programy które dostarcza kablówka.

Często już następnego dnia np. program który był przypisany do pozycji nr 3 ląduje np na 505 itd.

Dodam że w domu mam w ten sposób podłączone jeszcze 3 telewizory ale problem jest tylko na tym Tv

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
arik92
Użytkownik

Spróbuj wejść w HOME>Ustawienia>Ustawienia kanałów>Ustawienia cyfrowe>Ustawienia techniczne i wyłączyć opcję "Automat. info dot. usług" i obserwować czy problem nadal występuje. Powszechnie znany w Sony Android  jest problem z rozsypywaniem się listy ogólnego satelity DVB-S, ale dla DVB-C takich problemów nikt wcześniej nie zgłaszał. Z DVB-T problemów też nie ma, lista trzyma ustawienia. A czy spośród pozostałych trzech podłączonych TV, któryś z nich to też Sony Bravia?

robson1969
Poszukiwacz

Witam.

Dzisiaj właśnie wyłączyłem tę funkję"Automat. info dot. usług" bo jeden z pozostałych Tv to Sony KDL-32R500C na którym funkcja ta jest wyłączona i z tym Tv żadnych problemów nie ma.

Będę obserwował czy coś się zmieni.Mam nadzieję że to rozwiąże problem.

Dzięki.