anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-49XD7005 - przebarwienia na matrycy

profile.country.PL.title
grzegorz32f
Poszukiwacz

KD-49XD7005 - przebarwienia na matrycy

Witam,

użytkuje ten TV już prawie 1,5 roku. Na początku tego roku pojawiła się pierwsza ciemna/szara plama na środku ekranu. Później pojawiły się kolejne. Są one zwłąsza widoczne przy jaśniejszych scenach. Telewizor jest nie uszkodzony, ektran bez rys, pęknięć, jest czysty więc te plamy są napewno pod tym szkłem ochronnym. Kalibracja obrazu nie daje efektów, przywracanie ustawień fabrycznych również. Na początku po zakupie TV plam tych nie było, pojawiły się później, więc obawiam się, że może mogą się pojawić kolejne.

Poniżej przesyłam zdjęcia, które mimowszystko nie oddają stanu faktycznego - w rzeczywistości plamy te są bardziej widoczne. Proszę o pomoc/informacje co z tym dalej robić.

Zdjęcia robione telefonem, więc nie są najlepszej jakości.

zdj. 8 - opis.jpgzdj. 4.jpgIMG_20180617_071835.jpg

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

W tym przypadku najlepiej będzie zgłosić tę usterkę do naszego autoryzowanego serwisu z reklamacją. 

 

Kontakt:

poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Wg supportu sprawa wymaga weryfikacji telewizora przez autoryzowane centrum serwisowe, które będzie w stanie ocenić zgłoszenie na miejscu. W tym celu powinieneś wypełnić poniższy formularz zgłoszenia naprawy online:

 http://services.sony.pl/supportmvc/pl/Repair/BookRepairForm

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
grzegorz32f
Poszukiwacz

Witam,

telewizor został wymieniony na gwarancji na nowy - ten sam model

hwawrzyniak
Nowicjusz

U mnie niestety dokładnie ten sam problem. Zaczął się pojawiać po około 2 latach użytkowania. Niestety nie pomyślałem o gwarancji. Obecnie przebarwień jest więcej.

profile.country.PL.title
Karas79
Użytkownik

Zobacz tutaj mam ten sam problem i rozpoczynam procedurę z UOKiK. Sony robi sobie z nas jaja. Im nas więcej tym lepiej dla nas .

Sony KD-55XH9096 plamy na matrycy - Sony