anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-49XE9005 - problem z wyświetlaniem sportu w 4K

profile.country.PL.title
waw_84
Nowicjusz

KD-49XE9005 - problem z wyświetlaniem sportu w 4K

Witam,

 

Telewizor posiadam od 2 dni. Przy sygnale w rozdzielczości 4K w aplikacji Youtube występuje problem "znikającej piłki", tzn. przy mocniejszym podaniu, strzale piłka znika z wizji.

 

Czy to jest jakiś problem z ustawieniami, czy też coś "innego"?

Tagi (3)
7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Polecamy zgłosić ten problem poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

Dział Obsługi Klienta skontaktuje się by rozwiązać problem.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zaktualizuj oprogramowania telewizora:

https://www.sony.pl/electronics/support/lcd-tvs-android-xe90xx_x90xxe-series/kd-49xe9005/downloads/0...

Jeżeli problem nadal nie zniknie, sprawdź czy wskazana kwestia występuje też na innych aplikacjach.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

   Czy rozwiązałeś problem ?
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

   Daj znać co z Twoim TV 
profile.country.PL.title
topietr27
Użytkownik

Sprzedał i kupił LG - OLED, wybacz głupi żarcik

sam ciekaw jestem jak załatwił sprawę...

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

  Wcale bym się nie ździwił jak by rzeczywiście sprzedał, a mnie ściemniają w Sony, że to wina oprogramowania i już niedługo będzie jego aktualizacja, która usunie problemy.
profile.country.PL.title
topietr27
Użytkownik

to tak jak u mnie "niedługo" odpale PS4 i zobaczę HDR na OLED A1 ale muszę przyznać zapewniam pewną formę reklamy Soniakowi u mnie w pracy dział "xxx" wśród znajomych.  Aaa i ostatnio koleżanki i koledzy typują kod nowej aktualizacji. obecnie na podium "6.5608.co.za.p000jeb.masz.i.sie.odp.ier.00.l"