anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55X75WL - czy można programować zdalnie nagrywanie

profile.country.IE.title
Mmilimetr
Nowicjusz

KD-55X75WL - czy można programować zdalnie nagrywanie

Dzień dobry, nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie, czyli będąc poza domem, TV jest podłączony do sieci, zresztą ten model co jakiś czas sam się włącza i nie wiadomo co robi poza zużywaniem 15-18W, to czy można np. na telefonie zaprogramować mu nagrywanie jakiegoś programu TV tak jakbyśmy byli w domu i zrobili to pilotem?

Będę wdzięczny za pomoc w tym temacie.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Wystarczy ze TV jest podłączony do zasilania, no i dotyczy tylko wbudowanych tunerów (naziemna czy karta satelity lub kablówki) Wybierasz program w podglądzie programów  i opcja nagrywania. TV nawet się chyba nie uruchomi w sensie ekranu. Oczywiście musisz włożyć pamięć USB co najmniej 32 GB. W momencie kiedy wkładasz nowy pendrive masz pytanie czy chcesz go użyć do odtwarzania czy do nagrywania.

profile.country.IE.title
Mmilimetr
Nowicjusz

Dzięki za odpowiedź - ale nie o takie nagrywanie pytałem.
Chodzi o zdalne nagrywanie, czyli jak nie ma mnie w domu, przy TV. Podobno jest jakaś aplikacja - tak się chwalili w sklepie, chyba że jak zwykle niewiedza, nie ten model lub marketing na wyrost.

Czyli  reasumując - np. jestem na Antarktydzie, a w telefonie ustawiam nagrywanie programu z TV w domu w Polsce :wink: