anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55X8505C Fatalna jakość obrazu

mateusz.k
Poszukiwacz

KD-55X8505C Fatalna jakość obrazu

Witam
Mam problem z jakością obrazu w telewizorze KD-55X8505C.
Problem z jakością obrazu dotyczy oglądania telewizji jak i korzystania z PS4. Korzystałem z dwóch dekoderów a aktualnie z modułu CI+ UPC.
Obraz na telewizorze czy to ogladając telewizje czy używając ps4 jest bardzo kiepskiej jakości. Momentami są widoczne pixele, obraz fragmentami jest rozmazany, widać to zwłaszcza oglądając mecz piłki nożnej, wokół postaci. Tak samo sytuacja wygląda grając na ps4. 
Konfiguracja wygląda tak że ps4 podłączone jest pod soundbar HT-CT380 a ten przez złącze ARC do tv. Próbowałem łączyć PS4 bezpośrenio do TV, jednak też nie dało to żadnego efektu.
Próbowałem zmieniać na rózne kable HDMI, obecnie mam kable HDMI 2.0
Ustawienia różnych trybów obrazu w telewizorze nic nie daje.
Reasumując obraz jest fatalny,i nie może konkurować nawet ze starym telewizorem LCD.
20 ODPOW. 20
luki2786
Użytkownik

żadna fotka nie dziala

mateusz.k
Poszukiwacz

nie wiem dlaczego, u mnie się dodało a teraz faktycznie fotki nie działają, poprzednie z zdjęciami obrazu też ?

Wgrywam jeszcze raz. 20160415_185342.jpg20160415_185433.jpg20160415_185505.jpg20160415_185515.jpg20160415_185529.jpg

mateusz.k
Poszukiwacz

20160415_185515.jpg20160415_185529.jpg

mateusz.k
Poszukiwacz

20160415_185529.jpg

mateusz.k
Poszukiwacz

po krótkiej chwili zdjęcia znikają, a u mnie wyświetla się ze jest ok jak je przesyłam

profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Sony już sprawdza powód, dla którego zdjęcia na forum się nie wyświetlają. Cierpliwości!

 

profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

uprzejmie prosimy o kalibrację TV:

 

 

http://www.sony.pl/support/pl/article/85378

 

Smużenie może być spowodowane dobraniem niewlaściwej opcji Motionflow. W przypadku ustawienia Obrazu na Automat, TV rozpoznaje konsolę i wyłącza Motionflow, funkcje odpowiedzialną za płynność ruchu. W opcjach Obrazu – Wybór Sceny należy ustawić na Ogólna, a w menu Motionflow zmienić tryb na Standard/ Płynny/ Wyrażny (do wyboru).

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

mateusz.k
Poszukiwacz

20160415_171328.jpg20160415_171201.jpgWitam
Jak już na początku napisałem kalibrowałem telewizor (dwa razy),
przywracałem go do ustawień fabrycznych i i nie rozwiązuje to problemu.
Próbowałem z odłączoną konsolą, podłączoną bezpośrednio pod telewizor,
przez soundbar sony, wszystkie możliwe konfiguracje połączenia z różnymi
kablami hdmi.
Problem dotyczy smużenia oraz widocznych pixeli, najczęściej białych
kwadratów widocznych na ciemniejszym tle.
Sytuacja ma miejsce podczas oglądania tv jak i grania na PS4.
Nie najlepiej, ale jest to widoczne na zdjęciach.

luki2786
Użytkownik

kolego masz złe ustawienia obrazu, podaj maila to podam ci najlepsze ustawienia obrazu

mateusz.k
Poszukiwacz

podaje email: ***

będe wdzięczny za przesłanie tych ustawień

 

Powód edycji: post zawierał prywatne dane użytkownika. Na przyszłość zachęcamy do skorzystania z opcji wiadomości prywatne dostępnej na forum.