anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55x8509C - Włączenie trubu 3D w filmach

profile.country.PL.title
cukero71
Poszukiwacz

KD-55x8509C - Włączenie trubu 3D w filmach

Witam.

Mam pytanie -Nerwujące jest ten tryb 3D poprostu niema go w opcjach na pilocie .

Mój Tcl chiński miał go na pilocie i działał bezbłędnie..Jak go uruchomić wiem że jest w opcjach w Meni ,ale jak właczam film to niema możliwości go uruchomić i właczyć tryb 3D aby obraz był normalny bo sa rózne dwa tryby 3D obok siebie i góra i dól.Jak film leci to z poziomu meni telewizora 3D mam wyłączone.

65 ODPOW. 65
profile.country.PL.title
firewalk
Użytkownik

Możesz podać ta metodę, która działała wcześniej? 

profile.country.PL.title
bohdang
Użytkownik

Witam. Po prostu, po włączeniu filmu w 3D, np z KODI można było wejść w ustawienia ogólne, ustawienia obrazu i tam włączyć tryb 3D. Teraz jest to niemożliwe. Jeśli spróbujesz wejść w ustawienia główne,odtwarzanie filmu zostaje przerwane a wejście w ustawienia ogólne powoduje automatycznie wybór ustawień dla wejścia HDMI. Jest w tym wątku foto przedstawiające "Actions Menu" właśnie po którejś aktualizacji i na nim widać, że ustawienia 3D zniknęły z tego Menu.

mariucho66
Poszukiwacz

Nie rozumiem problemu. Mam podłączone pod HDMI dwie konsole Playstation. Z
obu telewizor automatycznie wykrywa sygnał 3D. Nie ma potrzeby nic ustawiać.
profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Witamy,

 o wsparcie zwróciliśmy się do naszego działu technicznego. Wrócimy z odpowiedzią możlwie szybko. 

 
Pozdrawiamy

Zespół Sony

mamy kwiecień i komentarza brak

profile.country.PL.title
bohdang
Użytkownik

Witam. Ja może wyrażę swoje przemyslenia krótko: telewizor ten kupiłem m.in. po to aby móc oglądać filmy w 3D, bo tak lubię. Nie mogę zrozumieć ani też zgodzić się z tym, że tryb 3D w tym telewizorze daje się włączyć tylko w wybranych aplikacjach, np.: fabryczny odtwarzacz video, NETFLIX (za który trzeba płacić), YouTube. Natomiast nie da się włączyć trybu 3D w aplikacjach takich jak np.: VLC, KODI.  Pytam - dlaczego? Mam telewizor z możliwością 3D i ktoś mi narzuca jakich aplikacji czy jakich źródeł mam używać aby móc korzystać z trybu 3D? Dlaczego tak ma być? Uważam, że tryb 3D powinien być dostępny w każdej chwili i powinienem mieć możliwość włączenia go nawet "na stałe" jesli najdzie mnie taka ochota.

mariucho66
Poszukiwacz

Ja też lubię filmy w 3D. Aplikacja systemowa Video daje najlepszą płynność
i zapewnia dźwięk wielokanałowy. Z VLC, Kodi i innych wynalazków korzystam
jedynie w ostateczności.
profile.country.PL.title
bohdang
Użytkownik

No dobrze, ale czy masz opcję 3D w VLC i KODI?

mariucho66
Poszukiwacz

Jeszcze nie sprawdzałem. Okulary zamówiłem dopiero tydzień temu. Jak coś
wymyślę to dam znać. Pozdrawiam.
profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

temat też watęk na angielskim forum, jest tam pare przydatnych informacji

 

https://community.sony.co.uk/t5/televisions/unable-to-turn-on-3d-mode/td-p/2116121/page/3

profile.country.PL.title
bohdang
Użytkownik

Witam. "hctomi" - dzieki wielkie za link do wątku na angielskim forum. Wszystko zadziałało! Teraz jak "panisko" włączam sobie tryb 3D telefonem, poprzez aplikację "TV SideView", kiedy chcę i w jakiej aplikacji chcę. Np. KODI, gdzie jest sporo filmów w 3D i chyba wszystkie "chodzą". Aż się boję, żeby SONY nie zmodyfikowało tej aplikacji na telefony, bo znając ich podejście - najchetniej wszystko by pousuwali. No bo czy to nie jest z ich strony świństwo, że usunęli możliwość włączania trybu 3D w niektórych aplikacjach i trzeba włączać ten tryb poprzez aplikację telefoniczną?