anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XD8505 po aktualizacji do androida 6 tv samoczynnie się resetuje

profile.country.PL.title
bruk79
Poszukiwacz

KD-55XD8505 po aktualizacji do androida 6 tv samoczynnie się resetuje

Witajcie,

 

po zainstalowaniu androida marshmallow telewizor notorycznie się resetuje nawet kilka razy dziennie i to w zupełnie losowym momencie. Czy ma ktoś podobny problem z tym telewizorem po ostatniej dużej aktualizacji? Telewizor Sony KD-55XD8505, choć podejrzewam że to bardziej wina nieudanej poprawki niż tego konkretnego modelu tv.

 

Co do samej aktualizacji, to liczyłem na bardziej sensowne poprawki, niż grafika paska od głośności i pogmeranie w grafice tła głównego menu. Wolałbym żeby np w GUIDE szło przerzucać strony z programem o całą stronę (są przecież wolne niewykorzystane kolorowe przyciski) a nie męczyć się po jednej pozycji. Sortowanie programów przy dostrajaniu stacji to też porażka. Ja rozumiem że to nowa technologia, ale już nie aż tak nowa, no i jak można towar, który kosztuje 5 tys oddawać w testy użytkownikom? Płacimy za to żeby być króliczkami doświadczalnymi. Kpina. Od lat kupowałem produkty sony i mam ich w domu sporo, ale wygląda na to, że po przygodzie z tym modelem firmie sony już nie zaufam.

37 ODPOW. 37
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zapytanie.

W powyższym przypadku sugerujemy kontakt z Autoryzowanym Serwisem Sony bądź zgłoszenie problemu bezpośrednio pomocy technicznej przez formularz na stronie http://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

profile.country.PL.title
bruk79
Poszukiwacz

LOL - i oni to naprawią. Serio? Tak wiem sony_poland, musicie tak odpisywać na każdy post. Taki prikaz.

 

Nie bez powodu w oficjalnym komunikacie sony przynało się, że aktualizacja jest delikatnie mówiąc nieudana i ją wstrzymują. Zwyczajnie dałem się nabić w butelkę. Nigdy więcej tv z androidem od sony.

profile.country.PL.title
Kleger21
Poszukiwacz

kd-55xd8509

mam ten sam peoblem po instalacji 6.0. restarty w dowolnym momecie

dodatkowo zwykle sciszanie i podglasnianie laguje

dodatkowo zacina przy starcie filmow na netflix

 

przed instalacja nie bylo zadnego z wymienionych problemow

 

jak powrocic do wczesniejszych ustawien?

Michal

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Proponuję na początek powrót do ustawień fabrycznych - wiele osób na NAszym forum miało podobne problemy i zasadniczo reset do ustawień fabrycznych pomaga.

Co do aktualizacji - cofnąć się nie da.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Tomek-72.
Użytkownik


djrychu napisali:

Witam,

 

Proponuję na początek powrót do ustawień fabrycznych - wiele osób na NAszym forum miało podobne problemy i zasadniczo reset do ustawień fabrycznych pomaga.

Co do aktualizacji - cofnąć się nie da.

 

Pozdrawiam


Niestety to nie działa. Mam ten sam problem w serii 9305, wymiana płyty głównej też nic nie dała.

Na android 5 nie było takich restartów, a na obu 6 jest.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Skoro nastąpiła wymiana płyty przez serwis i dalej to samo to wina oprogramowania. Pozostaje zgłosić to do supportu i czekać aż to poprawią w nowej aktualizacji.

 

Pozdrawiam

1slawek
Poszukiwacz

Mam ten sam problem. Ponadto po właczeniu ostatnio zamiast TV pojawia mi się menedzer plików zainstalowany przez google play. USB nie widzi mi pendrivea 64 GB ADATA ( wczesniej widział ) ale odpalony ES EKSPLORATOR już widzi tego pendrivea. Inne pamięci oraz dysk TOSHIBA widzi normalnie.

profile.country.PL.title
fonik100
Poszukiwacz

Witam,

Mam ten model tv od tygodnia. Czy można już go bezpiecznie zaktualizowć, a przede wszystkim nie bedę miał kłopotów związanych z restarowaniem oodbiornika czy pogorszeniem jakości obrazu.

 

1slawek
Poszukiwacz

NIE ! ! !  czekaj do nastepnej aktualizacji bo ta JEST NIEDOPRACOWANA !