anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XD8505 podłączenie kamery internetowej usb

profile.country.PL.title
Nur_Paolo.
Nowicjusz

KD-55XD8505 podłączenie kamery internetowej usb

Witam,

Zakupiłem nowy telewizor KD-55XD8505. Telewizor nie ma wbudowanej kamerki. Czy ktoś kiedyś próbował podąłczyć standardową kamerę intenternetową poprzez interfejs USB chociażby do uruchomienia skype? Czy to musi być jakaś dedykowana kamera czy dowolna? Co ze sterownikami?

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zgłosiłem Twoje zapytanie do supportu Sony - oto ich odpowiedź:

Microsoft wycofał się ze wsparcia aplikacji Skype dla telewizorów. Dodatkowo telewizory Sony nie obsługują kamer (od 2015 roku, czyli od czasu ogłoszenia zakończenia wsparcia aplikacji Skype dla telewizorów). Podsumowując, nie ma możliwości podłączenia kamery zewnętrznej do telewizora oraz obsługi aplikacji Skype - decyzja firmy Microsoft.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Plczerwo1979
Poszukiwacz

Mam pytanie .Gdzie w modelu xd8505 jest tryb obrazu GRA+HDR

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Ogólnie ustawiasz tryb obrazu na Gra.

Aby korzystać z trybu HDR wchodzisz:

Klikasz na pilocie HOME, po czym wybierz opcje [Ustawienia] — [Zewnętrzne wejścia] — [Format sygnału HDMI] - Ulepszony format.

Istotne jest aby PS4 PRO było podłaczone do odpowiedniego wejścia HDMI - nie wszystkie obsługują tryb ulepszony.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Plczerwo1979
Poszukiwacz

Tryb HDR + GRA. Nie HDR wideo.w modelu xd8505 nie istnieje takie ustawienie,Wystarczy włączyć ustawienia obrazu w czasie gry i pokazuje ,nie GRA HDR tylko HDR Video.tryb jest oszukany.                             Pozdro.