anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XE85 Problem z dźwiękiem i YouTube

profile.country.PL.title
koleszko
Poszukiwacz

KD-55XE85 Problem z dźwiękiem i YouTube

Cześć

 

Problem zaczął się ok niedzieli / poniedziałku (21/22.03.2021).

Dodam, że wcześniej wszystko działało poprawnie i w ostatnim czasie nie bylo robionych zmian ani sprzętowych ani softowych.

1.

YouTube - wszystko załacza się poprawnie, kafelki, wyszukiwanie wszystko działa. Po włączeniu jakiegokolwiek materiału (raklama bądź film) odtważa się ok 1-2s po czym obraz idżwięk zawisa. Cała aplikacja jest ok, można wyjść, zamknąć, otworzyć ponownie itp.

2.

Telewizor mam podłączony pod amplituner poprzez ARC.

Amplituner załącza się razem z TV, ale mimo że na TV jest komuniat o tym że w użyciu jest zewnętrzny system audio, gra głośnik TV.

 

Co ciekawe, dzwięku brak z KODI czy innych odtwarzaczy, ale jak podlączę do TV komputer po HDMI to dźwięk już działa poprawnie.

 

Czyściłem cache, resetowałem soft do ustawień fabrycznych... itp itd, bez skutku.

 

Ktoś ma jakiś pomysł co mogę jeszcze zrobić w ramach reanimacji?

 

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
kurtion
Użytkownik

Sprawdź, czy w ostatnim czasie nie aktualizowała się aplikacja, być może błąd samej aplikacji?

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Proponuję odinstalować ostatnią aktualizację, tak jak się usuwa aplikację. Powinno wszystko wrócić do normy. Pozdrawiam

profile.country.PL.title
koleszko
Poszukiwacz

To też już robiłem, bez skutku.

 

Co więcej, po resecie do ustawień fabrycznych wyłaczyłem automatyczne aktualizacje i podpiąłem do wifi - też nie działa (tutaj zakładam że przy resecie wracam do wersji oprorgamowania z ostatniego update - to sprawdzałem po wersji YouTube).

Sprawdziłem tez i wycofałem po zaktualizwoaniu aktualizacje YouTube, WebView, Chromecast i nic.

 

Dodam że na Chromecast problem wygląda identycznie jak na samym YouTube - jeżeli chcę przesłać film z YouTube z telefonu Chromecastem na TV to wszystko zawisa po 1-2s zarówno na telefonie jak i TV.