anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XE8599 kod tv / usb

profile.country.GB.title
Sebby64
Poszukiwacz

KD-55XE8599 kod tv / usb

Witam,

potrzebuje kod do sparowania pilota od upc horizon z modelem kd-55xe8599. Ten podany w instrukcji obslugi ogolny dla marki sony (2679) nie chce dzialac... Prosze o info jak komus sie udalo :slight_smile:

I druga sprawa to wejscie usb... potrzebuje dorzucic pamiec wewnetrzna na aplikacje poprzez montaz pendrive na stale w jednym ze slotow usb. Probowalem z 3 roznymi pendrivami i nie chce dzialac. 1. samsung fit 32 usb 3.0 - formatuje a potem nie zalicza go jako pamiec dodatkowa tylko jako pamiec zewnetrzna , 2. verbatim store n go 64 usb 3.0 - tu nie konczy formatowania komunikatem "nie powiodlo sie" , 3. jakis noname 8 usb 2.0 - formatuje ale rowniez nie jest traktowany jako pamiec wewnetrzna tylko zewnetrzna. Ktos sie bawil z android tv i rozszerzeniem wbudowanej pamieci (w moim przypadku ok 8gb tylko). Wiem zaraz beda pytania a po co Ci wiecej... ale zainstalowalem doslownie kilka gier w tym np gta i juz jest po pamieci. Rowniez nie pokazuje mi po zainstalowaniu apk spoza sklepu w skrotach z launchera, da sie zyc ale utrudnia korzystanie :slight_smile:

 

Z gory dzieki za jakakolwiek pomoc.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

co do rozszerzenia pamięci to mam na stałe odkąd taką możliwość daje TV ma 16GB Toshiba 3.0 pod wejściem USB 2.0 ,3.0 mam zajęty na nagrywanie.Nigdy nie miałem problemu aby taką pamięć dodać żaden pendrive nie odmówił jeszcze takiej możliwości czyli po włożeniu pendriva do USB wyskakuje okno z opcjami tegoż pena na dole jest sformatuj jako pamięć wewnętrzną dajesz ok i nie powinno być żadnych niespodzianek.To teoria :slight_smile: ale u mnie na moim XD93 działą bez problemu.