anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XE8599 Wyłączanie TV

profile.country.PL.title
bruskris
Nowicjusz

KD-55XE8599 Wyłączanie TV

Witam

Mam pytanie

Kiedy wyłaczamy tv słychać głośne pstryknięcie. Czy są jakieś ustawienia żeby to wyłączyć ?

13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
graczas
Poszukiwacz

Też mam ECO wyłączone oraz reset też robiłem. Poczekam na info od Ciebie co serwis powie. 

profile.country.PL.title
shade_ktc
Poszukiwacz

Jutro po 11:00 będzie serwisant. Wstępnie przez telefon powiedział, że to wina przekaźnika, jednak mają oni jakaś swoja normę hałasu i od tego zależy czy zamówi i wymieni zasilacz na nowy, czy też nie. 

profile.country.PL.title
shade_ktc
Poszukiwacz

Witam. Jestem po wizycie serwisanta. Tak jak podczas rozmowy telefonicznej stwierdził, że za pstrykanie odpowiedzialny jest przekaźnik. Hałas rzeczywiście jest większy przy wyłączaniu telewizora, ale nie powinienem mieć powodów do obaw. Dopóki dźwięk nie pojawi się podczas użytkowania telewizora, nie ma sensu wymieniać  zasilacza. Serwisant bardzo uprzejmy, pozostawił wizytówkę bezpośrednio do siebie w razie gdyby usterka "powiększyła się" i coś by się działo.

ps. dostałem również informację, że w modelu KD-55XE8509 jest stosowany inny zasilacz, dlatego u moich znajomych dźwięku przekaźnika może niebyć słychać.

 

pozostaje z tym żyć i mieć nadzięję, że zasilacza szlag nie trafi :slight_smile:

profile.country.PL.title
stefek38
Użytkownik

Dzięki za info czyli nie ma sensu wzywanie serwisu.