anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XF9005 Zawiesza się i po chwili samoczynnie restartuje

profile.country.PL.title
Vyzn-R
Poszukiwacz

KD-55XF9005 Zawiesza się i po chwili samoczynnie restartuje

Cześć,

Potrzebuje pomocy. Od kilu dni jestem posiadaczem telewizora KD-55XF9005, telewizor od samego początku co chwilę zawiesza się (obraz staje, słychać dźwięk, można zatrzymać, puścić, itd, słychać że reaguje na klawisze ale obraz stoi ) a po kilkunastu/kilkudziesięciu sekundach TV samoczynnie się restartuje i pojawia się plansza uruchamiania androida. Dzieje się tak niezależnie od źródła i czynności... w różnych odstępach czasu... ale powoduje to że często obejrzenie filmu, czy jakiegoś dłuższego materiału na Youtube, staje się niemożliwe. Potrafi to się stać jak telewizor jest dłużej nie używany i leci jakiś film, albo przy próbie zmiany kanału lub źródła, kilka razy było tak ze zapauzowałem coś, wyszedłem z pokoju i jak wróciłem i chciałem puścić dalej to już nie mogłem. Robiłem już przywrócenie do ustawień fabrycznych i czyszczenie pamięci podręcznej (nawet to 3krotne jak ktoś opisywał), zmieniłem połączenie WiFI z 5GHz na 2,4Ghz, dzieje się to niezależnie czy dekoder jest włączony czy nie, telewizor jest podłączony za pomocą zewnętrznego dekodera Orange poprzez HDMI. Telewizor mam kilka dni a dziennie potrafi się zrestartować kilka a nawet kilkanaście razy. Dzisiaj działał 2 godziny bez problemu a następnie w ciągu godziny zawiesił i zrestartował się 4 razy 😕 Na telewizorze jest najnowsze dostępne oprogramowanie PKG6.6555... Pomocy bo tracę cierpliwość (a jestem bardzo cierpliwym człowiekiem i wiele potrafię znieść) i kończą mi się pomysły... >:-[ 

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Do sklepu! Reklamować jak najszybciej! Produkt, który samoczynnie restartuje się w takiej intensywności nie jest sprawny. Jeżeli masz go kilka dni to powinni wymienić na nową sztukę, aczkolwiek w zależności od sieci różna jest polityka. Jeśli się nie uda to trzeba się kontaktować z serwisem.

profile.country.PL.title
Vyzn-R
Poszukiwacz

Dzięki,

Kupiony w Sieci RTV Euro AGD przez internet 😊 Mam nadzieję że nie będą robić problemu z wymianą na nowy egzemplarz tym bardziej że TV praktycznie nieużywany... nie zdążyłem jeszcze zdjąć nawet folii ochronnej z ramki 😅  Wysłałem zgłoszenie reklamacyjne i zobaczymy co dalej. Będę informował 😅

profile.country.PL.title
jarek2008
Użytkownik

Euro AGD Daje 14, a dla klubowiczów 30 dni na wymianę. Po tych terminach serwis i naprawa...

profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

Jak sie zakonczyła ta sprawa.

 

U mnie mam podłączony dekoder Orange do Bravia 55XH9096. I mam czeste restarty TV. Dzis zauwazylem ze restartuje sie rowniez w tym samym  momencie dekoder (nie ma zaniku napiecia).
Zastanawiam sie czy to Bravia restartuje dekoder poprzez HDMI czy odwrotnie.

profile.country.PL.title
Vyzn-R
Poszukiwacz

Reklamowałem poprzez EURO-AGD... zarządzałem wymiany na nowy egzemplarz i wymienili :slight_smile: Ten nie restartował się ani razu odkąd go mam :slight_smile: jest bajka :slight_smile:

 

No może poza tragicznym zasięgiem sieci Wifi 5Ghz 😕 Ale ponoć to przypadłość modelu...

profile.country.PL.title
hazardmusic
Poszukiwacz

Ja już jedna sztukę oddałem. Miał bardzo źle podświetlenie. 

Nowa sztuka restartuje się i co gorsza ekran miga na 1 sekundę ci kilka minut. Mignięcia widoczne jest poniżej środka ekranu. Miga poziomy pas o wielkości około 20 cm.

Mam wrażenie że HX90 są bardzo źle wykonane 😞 

profile.country.PL.title
Vyzn-R
Poszukiwacz

Spoiler
Reklamuj do skutku :slight_smile: