anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XH 9096 Słuchawki i głośniki jednocześnie

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

KD-55XH 9096 Słuchawki i głośniki jednocześnie

Witam kupiłem telewizor, jak w temacie i jestem załamany bo nie mogę uzyskać głosu jednocześnie w głośnikach i słuchawkach. Do tej pory miałem 3 soniaki i taki efekt dało się uzyskać. Ja jestem niedosłyszący i nie rozumiejący wypowiadanych słów i jak rodzina oglądała tv to ja sobie zawsze zakładałem słuchawki, wilk syty i owca cała. Czy jest może jakaś inna możliwość niezbyt kosztowna żeby taki efekt uzyskać. Może przez jakieś inne wejścia, inne słuchawki. Mam słuchawki bezprzewodowe radiowe Philips SHC-825/00.

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

ta funkcja jest niedostępna w nowych modelach TV Sony. Rozwiązaniem w tej sytuacji może być nasz najnowszy produkt, już dostępny w Sony Centre: https://scentre.pl/shop/product/show?produkt=sony_srs_lsr200__bezprzewodowy_glosnik_do_telewizora

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Frustrat
Użytkownik

U mnie na xf9005 mogę słuchać dźwięku z tv na słuchawkach bluetooh i zewnętrznych głośnikach podpiętych pod analogowe wyjście słuchawkowe/ analogowe stereo. Ten zielony jack. Czyli zamiast głośników tv można podłączyć np. jakieś kino domowe, czy głośniki komputerowe z własnym wzmacniaczem i wejściem analogowym stereo. Dodam tylko, że tv tv sony mają bardzo dobre analogowe wyjście stereo.

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Muszę wypróbować to rozwiązanie, natomiast co do porady eksperta sony to nie bardzo wiem co miałbym zrobić, podłączyć jako drugi głośnik? Bez sensu.

profile.country.PL.title
Frustrat
Użytkownik

Pobawiłem się jeszcze trochę i mam już dźwięk zarówno na głośnikach tv, jak i słuchawkach bluetooth... Wystarczyło wejść do głównego menu ( tego pod gwiazdką czy trybikiem) potem wybrać zakładkę dźwięk a tam włączyć opcję " dźwięk do głośników telewizora i innego urządzenia". W czasie oglądania można pilotem regulować zarówno głośność słuchawek jak i głośników ftelewizor. Wystarczy skorzystać z przycisku " action menu" i tam wybrać opcję " głośność transmisji bluetooth" dla podgłaśniania słuchawek.

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Nie wiem z którego roku jest ten twój telewizor, ale u mnie z 2020 roku nie ma takich opcji i po podpięciu czegokolwiek pod gniazdo słuchawkowe rozłącza głośniki TV, podobnie dzieje się po podłączeniu czegokolwiek do Bluetooth. Kolega ma z 2019 roku KD-55XG8096 i takie opcja ma jak u ciebie. Widać że sony olało wsparcie dla ludzi słabiej słyszących, nie wiem co im przeszkadzało takie rozwiązanie.