anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XH9096 - restarty bez powodu

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

KD-55XH9096 - restarty bez powodu

Witam,

Telewizor kupiony 4.12.2020 i już 2x się zrestartował bez powodu.

Podłączony do dekodera Orange nagle ekran robi się ciemny i po kilkudziesięciu sekundach sie rebootuje.

 

Proszę o konkretną odpowiedź bez sugestii typu reset urządzenia bo nic na nim nie robiłem tylko włączyłem do prądu na kilka godzin więc raczej nie ma co resetować.

 

1. Czy to znana wada sprzętu / oprogramowania?

2. Jeśli nie to jakie informacje Panstwo potrzebują by zdiagnozować usterkę (resetewanie racze zatraca takie informacje i nie jest rozwiazaniem problemu tylko jego maskowaniem)

 

Bogdan

152 ODPOW. 152
profile.country.PL.title
Ziio1420
Użytkownik

Mam z 10/2020 zero restartów podczas oglądania TV włączone mam wszystkie aktualizacje auto, bravia sync również jedyną rzecz którą zaobserwowałem to automatyczny restart podczas czuwania po około pracy telewizora po 72 godzinach ma model 65xh9005 mój brat ma ten sam model z 09/2020 też dział dobrze i ma tylko restarty podczas czuwania po 72 godzinach nie wiem czy to jakieś systemowe rozwiązanie przez sony

profile.country.PL.title
Ziio1420
Użytkownik

Jedyna rzecz którą mam wyłączona to Samb Interactive TV na poprzednim wersji soft miałem kilka restartów podczas oglądania TV po wyłączeni tej app TV przestał się restartowania podczas oglądani TV

profile.country.PL.title
Persu87
Użytkownik

Pojawil sie nowy problem w tv. Uruchamiam tv, leci dzwiek a ekran czarny.
Po dluzszym wcisnieciu power tv restartuje sie i po restarcie jest ok. Ktos
ma te problemy z brakiem obrazu?

Podobny problem na reddit
https://www.reddit.com/r/4kTV/comments/j6hgpv/x900h_black_screen/?utm_medium=android_app&utm_source=...
Pzdr FP
profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Aktualizuj lub przeskanuj od nowa kanały, mnie to pomogło i ponad miesiąc mam spokój z telewizorem.

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Raz miałem sytuacje obrazu czarnego ale lekko widziałem główne odcień ekranu, pomogło wytarganie z prądu czyli najbezpieczniejszy najprostszy reset. 

profile.country.PL.title
Persu87
Użytkownik

Reset z pilota w ciemno pomaga wystarczy dluzej wcisnac power i czekać.

P. S to nie ma nic wspolnego z kanalami bo kineskop gasnie...

Pzdr FP
profile.country.PL.title
xmen73
Poszukiwacz

Witam Serdecznie 

mam pytanie , co do KD-55XH9096 czy nadal są problemy z tym TV ( restarty ,itd) .... już miałem kupić ale jak zacząłem czytać opinie to się sam nie wiem . Rozumiem , jeśli aktualizacje by pomogły to ok - ale jeśli nie to chyba zrezygnuję . Z góry dzięki za info 

ps. warto go brać ? 

profile.country.PL.title
Tommas84
Poszukiwacz

Odradzam, u mnie w dalszym ciągu restarty 😔😣😖

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Wszystko co można było napisać zostało napisane, jedni mają jakieś problemy drudzy nie, ja należę do tych co ich nie mają gram na PS5 obraz rewelacja, oglądam jest super.  

profile.country.PL.title
Juzeg76
Użytkownik

W tym temacie proponuję podawać wersję oprogramowania. Ja póki co na najnowszej ze strony od tygodnia bez problemów. A cisnę go specjalnie a to przeglądarka a to inne aplikacje