anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XH9096 - restarty bez powodu

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

KD-55XH9096 - restarty bez powodu

Witam,

Telewizor kupiony 4.12.2020 i już 2x się zrestartował bez powodu.

Podłączony do dekodera Orange nagle ekran robi się ciemny i po kilkudziesięciu sekundach sie rebootuje.

 

Proszę o konkretną odpowiedź bez sugestii typu reset urządzenia bo nic na nim nie robiłem tylko włączyłem do prądu na kilka godzin więc raczej nie ma co resetować.

 

1. Czy to znana wada sprzętu / oprogramowania?

2. Jeśli nie to jakie informacje Panstwo potrzebują by zdiagnozować usterkę (resetewanie racze zatraca takie informacje i nie jest rozwiazaniem problemu tylko jego maskowaniem)

 

Bogdan

152 ODPOW. 152
profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

U mnie (jestem autorem tego wątku) też spokój od akcji jakie podjąłem - wszystko w historii wątku.

 

profile.country.PL.title
YorickG1984
Poszukiwacz

Po wgraniu najnowszego firmware zauważyłem restarty na XF90 (XF9005). 

profile.country.PL.title
Bobrow
Użytkownik

Może system się wiesza na zakłóceniach w dostępie do internetu-dawaliście stałe IP w TV ?

U mnie były zwiechy na Netflixie -po w/w jak ręką odjął...

profile.country.PL.title
Michu30
Użytkownik

U mnie po ostatniej aktualizacji tv działa bardzo stabilnie nie ma już problemów z restartami.

profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

Mam pytanie do tych z Panstwa, którzy zaktualizwali oprogramowanie do wersji 6.0466 z dnia 24-02-2021.

 

Czy wszystko działą Wam stabilnie?

 

Zastanawiam się czy zaktualizowac oprogramowanie bo moje aktualne z listopada 2020 działa poprawnie.

profile.country.PL.title
Ziio1420
Użytkownik

W moim tv działa wszystko poprawnie brak restartów 

profile.country.PL.title
Persu87
Użytkownik

Problem z restartami wyeliminowany, ale nadal z appkami problem jest. Czasami jak odpalam youtube to nic nie mozna odpalic bo poprostu film nie jest odtwarzany. Pomaga restart androida.

Pozdrawiam
Filip Perski
profile.country.PL.title
plusio76
Użytkownik

Potwierdzam, nawet u mnie - po wgraniu najnowszego oprogramowania, problem restartów został wyeliminowany.

Ale nadal uważam, że należy się nam jakaś rekompensata, choćby w postaci jakiegoś vouchera na darmowego któregoś VOD'a... No ale to trzeba mieć klasę, a Sony z tego co zauważyłem jej nie ma.

 

profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

Zrobilem dzis ugrade do wersji z lutego 2021. Na razie jest ok.

profile.country.PL.title
yaro626
Użytkownik

Chyba chodziło ci o update.