anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-65XF9005 nie aktualizuje sie...

profile.country.PL.title
langitvx
Poszukiwacz

KD-65XF9005 nie aktualizuje sie...

 

68779187_563729897783313_3479313217912569856_n.jpg

Załączam zdjęcie, z wersjami oprogramowania. TV Kupiony wczoraj (19.08.2019) w sklepie SONY z polskiej dystrybucji. Nie znajduje aktualizacji. Nowy TV powinien mieć wgrany najnowszy soft... Czy jedyna opcja to instalacja z pendrive? Automatyczne aktualizacje nie wystartują na tym modelu ? pozdrawiam

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@langitvx   Musisz brać pod uwagę rok produkcji telewizora , a nie datę zakupu. Twój telewizor "niby" nowy to rocznik 2018. A najnowsza aktualizacja Twojego telewizora wyszła chyba w styczniu tego roku.

Więc ten telewizor nie mógł mieć wgranego najnowszego softu. A brak automatycznej aktualizacji , to inna sprawa.

profile.country.PL.title
DawidP1
Użytkownik

No niby masz rację tv 2018. Ale produkcja nadal trwa - Chyba. Ja swój kupiłem w kwietniu i na tabliczce tv z tylu jest 03/2019. Jestem ciekaw jak ma kolega jaka data produkcji jeżeli np. 07/2019 to moim zdaniem powinien wyjść z najnowszym oprogramowaniem powinni wypowiedzieć się posiadacze modelu XG jaki jest fabrycznie wgrany Soft.

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Kolego Wgraj z USB i po problemie.

profile.country.PL.title
langitvx
Poszukiwacz

@leczech

Sam jestem lekko zdziwiony ale TV ma date produkcji lipiec 2019, spróbuje z pendrive dziękuje pozdrawiam68539086_482668159180085_3674844928367656960_n.jpg

profile.country.PL.title
gajowy554
Poszukiwacz

Kolego, mam ten sam problem. Produkcja 05/2019 , ale nie o tym chciałem napisać.

Może ktoś już przećwiczył ustawienia tv, bo na fabrycznych jest kicha.

Ma ktoś namiary na porządną kalibrację, ale w warunkach domowych ?

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry, @langitvx
a czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z Sony Support? Można to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz online: 
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email
Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
gajowy554
Poszukiwacz

Pytanie nadal aktualne: czy ktoś mógłby ludzkim i przystępnym językiem wyjaśnić, jak uzyskać optymalne ustawienia telewizora j.w. ?

Pomoc na stronie Sony jak dla mnie zbyt zawiła i niezrozumiała. Próbowałem też przez sklep Sony Centre, ale mimo szczerych chęci pomocy, nie udało mi się ustawić tv tak, aby spełniał moje oczekiwania.

Pomożecie ?  = jak mawiał klasyk :slight_smile:

profile.country.PL.title
gajowy554
Poszukiwacz

Rozumiem, że nikt kto kupił ten telewizor nie ma problemów z ustawieniem wzorcowego obrazu ?

A może nie ma materiałów dotyczących kalibracji tego modelu ?

A co na to pani Moderator ?

Rączki całuję :slight_smile:

profile.country.PL.title
DawidP1
Użytkownik

Ten telewizor ma ustawienia bardzo dobre już fabrycznie wystarczy tylko przełączyć na kino pro reszta jasność i uplynnienie obrazu wg gustu. Tak w ogóle to nie napisałeś co ci się nie podoba co oglądasz tv naziemna satelitarna przez dekoder itd kanały sd nie ma co się oszukiwać Wow nie będzie kanały hd zależy od bitrate kanału.