anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kd-65xf9005 restartuje kiedy ma na to ochotę ...

profile.country.PL.title
kakx2021
Nowicjusz

kd-65xf9005 restartuje kiedy ma na to ochotę ...

witam Forumowiczów, to jest pierwszy mój post i od razu problem... 😉

od roku użytkuję kd-65xf9005. telewizor od kilku miesięcy restartuje się co jakiś czas. ostatnio codziennie.  dzieje się tak po włączeniu telewizora a także podczas pracy. teraz już wiem, że jak oglądam coś w tv i zanika głos to za chwilę się zacznie: czarny ekran, napis sony, kręcące się trzy kółka, napis android i za jakiś czas uruchamia się i znów mogę coś oglądać.... Był serwisant, wymienił płytę główną (tak mówił), zresetował pamięć tv i miało być ok. było dobrze ze dwa dni. po kolejnym moim zgłoszeniu, serwis chciał zabrać tv, ale jak powiedzieli, że nie wiedzą na ile, może na kilka tygodni to odmówiłem.  wcześniej przed tym tv miałem plazmę f-my pioneer i to była jakość. przez 10 lat wszystko działało super. zachciało mi się zmienić na sony i sam jestem sobie winien. myślałem, że sony z taką wieloletnią opinią świetnej firmy to będzie extra tv. teraz wiem, że myliłem się.

może ktoś wie co zrobić, żeby te restarty już się nie pojawiały. tv został przywrócony do ustawień fabrycznych już chyba ze trzy razy, czyszczę codziennie pamięć w tv i nic to nie daje.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Pada płyta główna albo jakiś inny hardware  też tak miałem i pewnego dnia już się nie uruchomił tylko ciągle się restartował (x8309c pierwszy z android tv )  i teraz muszę kupić nowy jak masz jeszcze gwarancje to oddaj go na ile chcą i niech coś z tym zrobią. ...

profile.country.PL.title
kakx2021
Nowicjusz

Dzięki za informację. Mam jeszcze gwarancję do lipca 2022, ale pewnie będę robił tak jak napisałeś. Tylko dlatego, że nie ma innego wyboru. Tak to widzę...