anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-65XH9005 i sterowanie dekoderem UPC Horizon

profile.country.PL.title
djarek1
Użytkownik

KD-65XH9005 i sterowanie dekoderem UPC Horizon

Witam,

 

zakładam nowy wątek odnośnie problemu sterowania dekoderem UPC Horizon, ponieważ w poprzednim wątku moja wiadomość być może została zignorowana przez Ekspertów Sony.

Otóż nie mogę sparować pilota od telewizora KD-65XH9005 w taki sposób, aby sterować tym dekoderem pilotem SONY.

Odpowiedzi w stylu:

1. instrukcja, jak skonfigurować sterowanie dekoderem pilotem do TV: https://helpguide.sony.net/tv/haep2/v1/pl/04-08-03.html

2. działa to w drugą stronę. Pilot Horizona włącza i wyłącza TV, oraz reguluje głośność

 

znam, ale nie takie jest moje pytanie.

 

Podczas parowania dekodera z pilotem obraz i dźwięk są poprawne, natomiast na kroku gdzie należy wcisnąć przycisk zmiany kanału +/- dekoder nie reaguje.

Dzwoniłem nawet na infolinię UPC - odesłano mnie do wsparcia Sony. Standard. Oby wsparcie Sony nie odesłało mnie do wsparcia UPC!!!

Dekoder Horizon obsługuje podobno sygnał na podczerwień, jak również bluetooth, więc może jakiś sposób jest, aby pilotem od TV sterować dekoderem?

 

Z góry dziękuję za pomoc

112 ODPOW. 112
profile.country.PL.title
ownatorek
Poszukiwacz

Czy komuś sie udało połączyć z dekoderem upc 4k vip5002W . Mój TV 49XH8096 niestety nie działa 😞 

profile.country.PL.title
Bartoszolsk
Użytkownik

Próbowałem nie da się sparować z nowym dekoderem upc 

profile.country.PL.title
pindololos
Poszukiwacz

testowo do usunięcia

profile.country.PL.title
ownatorek
Poszukiwacz

Niestety nie działa..... każda metoda z tego posta nie działa przy tym dekoderze.. zastanawiam  się czy nie przejść z dekodera na modul karty ...

Pozdrawiam 

profile.country.PL.title
pindololos
Poszukiwacz

testowo do usunięcia

profile.country.PL.title
ownatorek
Poszukiwacz

Niestety jestem w takiej samej sytuacji i zaczynam już żałować zakupu Sony....

Przesiadłem się z Samsunga tylko ze względu zbicia matrycy przez pociechy.... padło tym razem na Sony ze względu na androida i tyle pozytywnych opinii na stronach sklepów internetowych.... gdybym tylko wcześniej wszedł na to forum to bym takiej decyzji o zakupie na bank nie podjął.... 

 

 

profile.country.PL.title
Krzkuc01
Poszukiwacz


Nawiązując do nadesłanego zgłoszenia, korzystanie z opisanej przez Pana funkcji jest dostępnę tylko dla urządzeń zgodnych z systemem BRAVIA Sync.

Niestety po aktualizacji większość dekoderów straciła tą funkcję.

 

 

 

To są kpiny z użytkowników 

profile.country.PL.title
pindololos
Poszukiwacz

testowo do usunięcia

profile.country.PL.title
Krzkuc01
Poszukiwacz

Rozumiałbym sytuację w której coś po prostu nie działa bo nie może. Jednak sony zwyczajnie usunęło tą funkcję i to jest kpina. Człowiek wywala 10k za kd-85xg8596 a po pół roku takie coś. Wielkie brawa dla sony. Chociaż na plus z aktualizacji że przynajmniej nie przepełnia bufora pamięci powodującego 1sekundowe zawiasy co 15 minut z niezależnie od źródła. Cóż xz premium był ostatnim telefonem od Sony. Kd-85xg8596 będzie ostatnim telewizorem. Jak dbacie tak macie. 

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj Krzkuc01,

Oto komentarz, jaki udało mi się uzyskac w tej sprawie z Supportu:

--------------------------------

W przypadku, gdy na liście urządzeń BRAVIA Sync nie widnieje urządzenie zewnętrzne, oznacza to, że urządzenia nie są w pełni kompatybilne.

-------------------------------

Pozdrawiam, Agnieszka_J