anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kd65xf9005 Czy zadziała mysz?

profile.country.PL.title
paulos222
Poszukiwacz

Kd65xf9005 Czy zadziała mysz?

Witam. Poniewaz w moim niespelna rocznym tv padlo cos co odpowiada za odbior syglalu z pilota chcialbym zapytac czy da sie przeprowadzic konfiguracje i uruchomic za pomoca bezprzewodowej myszki tzn czy zadziala zamiast pilota.

Bo spakowalem telewizor , lecz czytajac opinie o serwisie sony to predko go nie odbiora a co dopiero naprawią. Pani z Radomia poinformowała mnie że mają całą Małopolske do opierniczenia, a terminu tam widocznie nie da sie ustalic wczesniej . Japonska precyzja, szkoda gadać.

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

czy telewizor został już zdiagnozowany przez specjalistę z serwisu? Być może problem z pilotem wynika z czegoś innego. Czy próbowałeś wszystkich metod opisanych w tym artykule: https://www.sony.pl/electronics/support/articles/00030297 ?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
paulos222
Poszukiwacz

Witam . Technika nie było. Pilot dziala normalnie na 40w4000 oraz kdl55xg9005. Nie zakładałem innych urządzeń, nadajników w domu. przywrocilem fabryczne trzema guzikami z tylu tv i nie da się przepchnac konfiguracji. Więc czekam dalej na informacje jakaś z service radom.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Czy sprawa została już rozwiązana?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
paulos222
Poszukiwacz

Witam. Tv już przyszedł z serwisu. Niestety nie wiem dla czego obraz jest ciemniejszy i brakuje kontrastu a ustawienia są na maximum dodam ze przedtem musiałem odejmować  bo radził w oczy. Jeżeli chodzi o naprawę to tylna obudowa w miejscu gniazd dziwnie odchodzi jakby coś ja odpychalo poza tym reszta ok.

 

 

profile.country.PL.title
paulos222
Poszukiwacz

Sprawa rozwiązana (ustawienia poziom czerni). Ponieważ nabyłem mysz bezprzewodową do komputera, postanowiłem wpiąć do tv i odziwo zadziałała  dlatego jeżeli komuś przytrafi się awaria odbiornika podczerwieni można uzywac zamiast pilota model myszyl X3000.