anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL 32WD750 nie działa Youtube

profile.country.PL.title
Sonn12_3
Poszukiwacz

KDL 32WD750 nie działa Youtube

Aplikacja zatrzymuje się na ekranie startowym (z logoYT) i dalej nic. połaczenie z internetem działa prawidłowo podobnie jak inne aplikacje np. player. Nie widzę też żadnej aktualizacji do oprogramowania. Ktoś ma jakies pomysły?

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
kaskam7
Poszukiwacz

U mnie też jest tak samo,a było rano wszystko dobrze..inne aplikacje działają normalnie.

profile.country.PL.title
ireneuszwiatr
Użytkownik

Witam.

Mam ten sam problem na KDL 50W829.Aplikacja zatrzymuje się na logo YouTube, ustawienia sieci poprawne,inne aplikacje działają prawidłowo. Dajcie znać  co się stało!! 

blacksahib
Nowicjusz

U mnie też nie działa od dzisiaj. Sprawdziłem sieć - ona działa bez zarzutów. Powtórnie skonfigurowałem TV. Inne aplikacje działają, a YT wyświetla tylko ekran powitalny. Dodatkowo nie można przekazać obrazu YT ze smartfona na tv - komunikat "wystąpił nieznany problem". Wobec tego, że jest wiele takich przypadków podejrzewam błąd oprogramowania YT w tv. Ale nie jestem fachowcem w tej dziedzinie. Czekam na rozwiązanie od znawców. A może trzeba przywrócić starą wersję oprogramowania? 

profile.country.PL.title
kaskam7
Poszukiwacz

Wprawdzie mam TV Sony Bravia 48WD655BAEP ale odpowiem,jak postąpiłam i mam youtube ,a też miałąmten sam problem.Zadzwoniłam do biura obsługi Sony,przedstawiłam całą sprawę.Kazano mi wrócić w ustawieniach do ustawień fabrycznych.Po czasie należy na nowo ustawić hasło do wifi.Po kilku minutach wszystko mi wskoczyło i teraz youtuba mi działa.Pozdrawiam:)

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Spróbujcie rozwiązania z wątku:

https://community.sony.pl/t5/rozmowy-ogolne/problem-youtube/m-p/2451603#M2616

 

Pozdrawiam