anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-43W755C pasek głośności

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
baron03
Poszukiwacz

KDL-43W755C pasek głośności

Wczoraj po aktualizacji (17 lutego) na krótką chwilę miałem pasek głośności u góry. Był to moment kiedy tv się uruchomił po aktualizacji od razu nacisnąłem przyciszanie i pasek troszkę inaczej wyglądający pojawił się u góry ekranu. Zastanawiam się czy jest jakaś możliwość żeby wyświetlał się tam zawsze. Często oglądam seriale z napisami i podczas regulacji głośności pasek zasłania napisy. Da się to jakoś zmienić?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

Niestety nie ma takiej możliowści.

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

Niestety nie ma takiej możliowści.

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

profile.country.PL.title
baron03
Poszukiwacz

Dziękuję za szybką odpowiedź.

Może pomyślicie o tym przy następnej aktualizacji? Na pewno jest taka możliwość techniczna skoro przez chwilę po aktualizacji paek był u góry to nie powinno być z tym większego problemu.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
cristians84
Użytkownik

Te telewizory mają taką masę poważnych problemów, że nie zawracałbym głowy programistom takimi pierdołami :tongue:

profile.country.PL.title
baron03
Poszukiwacz

No właśnie to jest straszna pierdoła więc jaki jest problem żeby to zrobić? Nie wiem jak jest teraz w samsungach ale jakiś czas temu widziałem, że tam wyświetla się z boku ekranu co nie przeszkadza w niczym.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Jednemu odpowiada po prawej innemu po lewej a trzeciemu jeszcze inaczej. Niestety trudno jest ustatysfakcjonować wszystkich.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
baron03
Poszukiwacz

No właśnie dlatego powinna być opcja wyboru położenia tym bardziej że nie
jest to coś skomplikowanego
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Może w przyszłości dojdzie tak opcja - choć póki co niech poprawią stabilność działania.

 

Pozdrawiam