anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-43W809C a okulary 3d

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
arturkielb
Użytkownik

KDL-43W809C a okulary 3d

Witam
Jestem posiadaczem kdl43W809c i mam takie pytanie odnośnie okularów 3d do tego modelu. Bo wiem że oryginalnie mozna dokupić TDG- BT 500A do tego medelu ale są one dość drogie ok 250zł. Doradzono mi że z tym telewizorem współpracują również SSG-3570 CR od Samsunga które są 100zł tańsze ale znowu wyczytałem że jak jest bluetooth to wystarczy dokupić okulary które go obsługują i bedzie ok.
To jak to jest? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
arturkielb
Użytkownik

Zakupiłem Okulary 3D SAMSUNG SSG-P51002 AKTYWNE 2 szt na allegro za 105zł. i śmigają aż miło.

Temat rozwiązany.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

22 ODPOW. 22
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Najlepiej skontaktuj się z supportem Sony:

https://www.sony.pl/support/pl/contact

jeśli temat nie został jeszcze rozwiązany.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
arturkielb
Użytkownik

Zakupiłem Okulary 3D SAMSUNG SSG-P51002 AKTYWNE 2 szt na allegro za 105zł. i śmigają aż miło.

Temat rozwiązany.

guzdi81
Poszukiwacz

działa wam konwersja z 2D na 3D normalnych kanałów?

mesel1989
Nowicjusz

Dołączam się do pytania. Od wczoraj jestem w posiadaniu okularów TDG-BT400A. Okulary od starszego modelu. Nie mogę znaleźć funkcji przetwarzania 2d na 3d.

 

profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Potwierdzam, okulary SSG-51002 od Samsunga działają z serią 2015 od Sony.

Okulary Sony są wg mnie minimalnie lepiej wykonane (lepszy plastki, większe szkła, możliwość składania zauszników, jaśniejszy obraz) ale są to minimalne różnice. A cena jest 4-krotnie wyższa.

Jak ktoś chce zaoszczędzić to polecam SSG-51002 - 2 szt za około 100 zł.

 

 

KuRcZaKjaS2
Poszukiwacz

Witam,

Też posiadam telewizor sony kdl 43w809c. Zakupiłem okulary 3D tak jak w pocie wyżej. Niestety telewizor niereaguje na parowanie. Co może być przyczyną. Okulary to model SSg-5100GB, baterie nowe dołączone do zestawu. Niema reakcji na jedną jak i drugą pare. 

 

 

 

Rozwiązane. 

Pomogło przywrucenie ustawień fabrycznych.

KuRcZaKjaS2
Poszukiwacz

Na co mi buło kupować te cholerne okulary. Nie bede zaczynać nowego wątku bo znowu problem. W trakcie oglądania 2 filmu 3D zepsuł się obraz. Zacioł się więc przełączyłęm na zwykłą TV naziemną i od tego momentu telewizor zaczoł świrować z obrazem. Niebyło wyświetlane Action menu ani żadne aplikacje w menu Home. Po przywruceniu ustawień fabrycznych TV nie wysyłą sygnału 3D ?? Jak włączam film (który już oglądałęm) Tv sam przechodzi w tryb 3D ale okulary się nie uruchamiają. Jest normalny proces parowania i po 3 sek okulary się wyłączają. nie reagują. 

profile.country.PL.title
Kamil-L
Poszukiwacz

Witaj

Miałem problem z okularami samsung 3D model SSG-5100 GB . Był u mnie serwisant i okazało się , że trzeba kupić okulary 3D sony model TDG-500A . Teraz nie mam żadnych problemów z okularami . Wszystko opisałem w dziale "Rozmowy ogólne" w temacie : Raz odtwarza film 3D innym razem NIE. Przeczytaj.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
arturkielb
Użytkownik

Problem chyba pojawiał się po ostatniej aktualizacji (tej z pendriva)  i Sony mogło coś namieszać. Bo wczesniej jak pisałem te okulary działały bez problemu natomiast teraz już nie wykrywa okularów, przynajmniej u mnie 😞

Prośba żeby ktoś ze starszych użytkowników u których też te okulary wczesniej działały to sprawdził :slight_smile: pozdrawiam i z góry dzięki