anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-43W809C Androit

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

KDL-43W809C Androit

Witam. W którym miejscu należy szukać w tym TV funkcji PIP, jeżeli takowa istnieje.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

Funkcje PIP i PAP w tej chwili są niewidoczna i pojawią się w aktualizacji oprogramowania już wkrótce.

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

Funkcje PIP i PAP w tej chwili są niewidoczna i pojawią się w aktualizacji oprogramowania już wkrótce.

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska

Sniper10000
Użytkownik

A wkrótce w przypadku obiecanek Sony oznacza "nie wiadomo kiedy". Najpierw wg zapewnień przedstawicieli Sony wszystkie brakujące funkcje miały się pojawić w aktualizacji 15 lipca. Update jakiś był, ale nic nie wniósł nowego. Później tu na forum zapewniano, że aktualizacja będzie 17 sierpnia. Nie było żadnej aktualizacji. Tymczasem na oficjalnej stronie pomocy technicznej była informacja, że do końca sierpnia pojawią się funkcje PIP/POP a do końca października nagrywanie na USB i dual tuner. Dziś zauważyłem, że zmieniono tą informację i teraz jest "w tym roku". Amerykanie właśnie dostali update do swoich modeli i niestety na liście poprawek nie ma ani słowa o funkcji PIP/POP, czyli zakłamanie Sony ciągle trwa.

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

To coś w Sony dzieje się nie tak jak powinno. Dotychczas cały mój sprzęt RTV to firma SONY bo  uważałem że jest to solidny partner. No cóż trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać, może firma weźmie sobie do serca słuszne uwagi swoich klientów.