anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-43W809C Androit

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

KDL-43W809C Androit

Czy mój TV ma aplikację IPTV.

9 ODPOW. 9
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Aby skorzystać z IPTV na AndroidTV trzeba zainstalowac aplikację, która na to pozwala. Nie posiadam TV z AndroidTV ale myślę, że to kwestia poszukania w sklepie GooglePlay.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Dziękuję za informację. Wysłałem prywatnie e-maila.

Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Zerknąłem na tem link, ale IPTV w języku angielskim ( cóż kiedyś uczono mnie wyłącznie jęz. rosyjskiego i to słabo). Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Spróbuj zainstalować aplikację KODI na TV. Następnie dodaj wtyczkę do obsługi IPTV jak w linku poniżej:

http://kodiwpigulce.pl/jak-skonfigurowac-dodatek-pvr-iptv-simple-client-w-kodi-poradnik/

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Witam.  Dziękuję za informację. Mam zainstalowany Kodi w moim TV i wszystko oglądam to co jest w MMES, również Moje Filmy ,jednak nie zakupionego pakietu "Moje Filmy-TK". Po obejrzeniu tego linku nie bardzo wiem co należy wpisać, tak jak pokazano po kolei na ilustracjach (jestem bardzo słaby jeżeli chodzi o informatykę). W tablecie Sony loguję się w pakiecie Moje Filmy-Tk i bez problemu oglądam.

Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Dziwię sie, że dostawca pakietu "Moje Filmy-TK" nie ma wersji na AndroidTV. To w ich gestii jest przygotowanie odpowiedniej aplikacji.

 

Pozdrawiam

 

 

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Witam. Jest wersja na android, otrzymałem od dostawcy Moje Filmy-TK. Mam ponad 100 kanałów TV w telewizorze. Zgodnie z podanym wzorem, w laptopie Sony wszedłem do Kodi i po kolei wg instruktażowych ilustracji krok po kroku postępowałem, wpisując kod dostawcy pakietu.  Okazało się, że jest tylko 45 kanałów TV.

Dziękuję i pozdrawiam.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Czyli aplikacja od Moje Filmy-TK jest dostępna na AndroidTV?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Witam. Tak jak wcześniej pisałem mam już aplikację Moje Filmy-TK w TV Sony android, ale tylko mogę z zakupionego  pakietu oglądać programy ponad 100 kanałów TV, które po pewnym czasie mocno sie zacinają i koniec z oglądaniem (sprzedający stwierdził, że nie jest to jego wina). Natomiast mogę korzystać z zakupionych filmów, jedynie przez przeglądarkę Google Chrome, co nie jest specjalnym ułatwieniem. 

Pozdrawiam.