anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-50W755C nie można zaktualizować android 7.0 Nougat

profile.country.PL.title
arkadiusz05
Poszukiwacz

KDL-50W755C nie można zaktualizować android 7.0 Nougat

Telewizor KDL-50W755C nie pobiera aktualizacji android do 7.0. Po pobraiu pliku zgodnie z instrukcją i włożeniu usb też nic nie instaluje. Brak reakcji choć usb widzie. Czy ktoś ma podobnie?

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

pierwsze pytanie wypakowałeś plik do postaci bin ? Zrestartuj TV z pilota dłużej power z włożonym pendrivem

profile.country.PL.title
arkadiusz05
Poszukiwacz

Tak oczywiście, że wypakowałem i skopiowałem do głownego folderu. Wcześniej też tak robiłem i zawsze było ok, tylko przy tej aktualizacji nic się nie dzieje. Reset również robiłem i nic

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Wszystkie USB masz wolne poza tym z pendrivem zawierającym rozpakowany plik aktualizacyjny? Pendrive sformatowany jako FAT32?

U mnie na 2 telewizorach 50W756c aktualizacja przebiegla bezboleśnie (chociaz faktycznie trwała ok 30 min).

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@arkadiusz05Na moim 50W755C przy poprzednich aktualizacjach też były problemy przy USB do odtwarzania. Bezproblemowo poszło natomiast przy USB do nagrywania. Chyba kolega Damaranus pisał o tym, że należy wypróbować wszystkie USB.

pozdrawiam

profile.country.PL.title
arkadiusz05
Poszukiwacz

Dziękuje bardzo za przydatne informacje ! jak tylko będe w domu to spróbuję przez wszystkie usb ! dam znać czy się udało

profile.country.PL.title
Plczerwo1979
Poszukiwacz

Zobacz plik bez folderu ,ja musiałem wypakowac  bezpośrednio na pena.