anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-55W755C brak napisów

ROZWIĄZANE
daneka92
Nowicjusz

KDL-55W755C brak napisów

WItam, zakupiłem telewizor KDL-55W755C. Po podpięciu USB, odpaleniu filmu telewizor nie wyświetla napisów. Próbowałem w napi projekt zmieniać według wskazówek z forum format oraz kodowanie, ale bez rezultatu. Czytałem także, że można zmieniać kodowanie w samym telewizorze, ale nigdzie nie mogę znaleść tej opcji (mam tylko opcje zmiany języka napisów oraz ich wyglądu). Gdzie może leżeć problem? Dodam tylko, że zainstalowałem jakiś program z stor'a i napisy działą bez zarzutu. Proszę o pomoc, pozdrawiam!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Tomza85
Poszukiwacz

W moim przypadku pomogło zresetowanie ustawień  telewizora, napisy wróciły i iply zaczęły również dzaiałać prawidłowo.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Najlepiej skontaktuj się z supportem Sony:

https://www.sony.pl/support/pl/contact

 

Pozdrawiam

Tomza85
Poszukiwacz

Witam

Nie chciałem zakłądać nowego wątku, z racji tego że mam podobny problem, mój KDL-50W755C

również nie widzi napisów w filmach odtwarzanych z dysku przenośnego, a raczej PRZESTAŁ (!?) widzieć

kilka dni temu wszystko było ok, teraz na żdnym filmie nie odtwarza napisów, nawet na tych na których wcześniej one były.. (w ustawieniach mam napisy włączone)

czy ktoś może podowiedzieć co może być tego przyczyną? i jak to naprawić

 

dodam też że  ipla i podobne platformy również przestały mi działać.

 

z góry dziekuje za każdą pomoc!

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Może wyłączenie i włączenie tv usunie zawias usług.

Tomza85
Poszukiwacz

W moim przypadku pomogło zresetowanie ustawień  telewizora, napisy wróciły i iply zaczęły również dzaiałać prawidłowo.

 

profile.country.PL.title
Gappeq
Poszukiwacz

Mam ten sam problem z Sony Bravia kd-55xf7096. Napisy srt wyświetlają mi się normalnie. Po jakimś czasie, którymś podpięciu dysku do tv system nie widzi napisów, które wcześniej byłem w stanie odtworzyć. Pomaga przywrócenie do ustawień fabrycznych. Niestety nie uśmiecha mi się przywracanie tv co jakiś czas do ustawień fabrycznych i wprowadzanie co chwila swoich ustawień telewizora (a troche ich mam). Gdzie może leżeć problem?