anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-W755C nie wykrywa sieci WiFi

kuba130000
Użytkownik

KDL-W755C nie wykrywa sieci WiFi

Witam! :slight_smile:

Próbowałem, ale opadłem z sił dlatego pisze tutaj.

Otóż dzisiaj przy próbie włączenia YouTube na TV pojawiła mi się informacja, że nie można się połączyć (czy jakoś tak) i żeby spróbować ponownie. Jako, że musiałem chwilę potem wyjść, stwierdziłem, że sprawdzę to później. Gdy wróciłem w domu nie było prądu (jakaś awaria) lecz po paru minutach wrócił. Gdy wlaczylem TV i aplikacje YouTube (zapomnialem, że nie mógł się połączyć) pokazała mi się informacja, że jest nieprawidłowa data i godzina (dziwne, po co to w aplikacji YouTuba?), sprawdziłem więc połączenie WiFi telewizora z routerem, TV po prostu się rozłączył z siecią, nie wiem dlaczego, ale przy próbie wyszukania na nowo dostępnych sieci WiFi pokazaywały się tylko dwie, w dodatku nie moje.. Próbowałem tak kilka razy, nic. Sprawdzałem na tablecie, telefonie - wszystko OK. W ustawieniach konfiguracyjnych router sieć włączona, wszystko po staremu.

Telewizor dalej nie wykrywa sieci o SSID: WiFi123.

Macie może jakieś pomysły, co jest nie tak?

Dodam, że za pomocą protokołu WPS także nic się nie łączy, WPS z PINem także.

Wyłączałem i włączałem już Wi-Fi  oraz resetowałem zarówno telewizor jak i router. Nic nie pomogło.

Proszę o pomoc oraz z góry dziękuję.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Spróbuj rozwiązania z tego wątku:

https://community.sony.pl/t5/telewizory/kdl-65w855c-wi-fi-nie-dziala/m-p/2159685#M24238

 

Pozdrawiam