anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL50-W755C Dualshock 4 lag/opoźnienie

profile.country.PL.title
spinacz88
Poszukiwacz

KDL50-W755C Dualshock 4 lag/opoźnienie

Witam,

 

Sparowałem z TV pad Sony Dualshock 4, który powinien być dobrze wspierany jednak działa on z opóźnieniem lub w cale. Czasami muszę po 2-3 razy wciskać przycisk na padzie żeby przejść po menu innym razem wcisnę raz i przeskoczą 3 kafelki. Jak skonfigurować pad aby działał poprawnie?

 

Kiedyś w TV były dedykowane ustawienia pada, od aktualizacji do Android 7.0 ich nie ma.

 

14 ODPOW. 14
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@spinacz88po pierwsze musisz mieć pada w wersji v1 v2 nie działają z Androidem7

profile.country.PL.title
spinacz88
Poszukiwacz

Na 


@zbygaaj  napisał(a):

@spinacz88po pierwsze musisz mieć pada w wersji v1 v2 nie działają z Androidem7


Na padzie nie napisali jaka to wersja, na opakowaniu też nie widzę tej informacji. Kupiłem tego pada bo zespuł sony napisał tutaj że działa.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@spinacz88  CUH-ZCT1E v1   CUH-ZCT2E v2 . Co do tego co pisał zespół Sony to pisali o tym w 2016 roku od tamtego czasu wiele się zmieniło.

profile.country.PL.title
spinacz88
Poszukiwacz

Po sprawdzeniu oznaczenia mam v2. Pojadę i spróbuje wymienić na V1.

 

Co do argumentu że dużo się zmienilo to mnie nie przekonuje. Skoro kupiłem TV z obsługą DUALSHOCK 4 to w moim rozumieniu powinien działać. Jeżeli producent modyfikuje pada to na opakowaniu powinno być zaznaczone wyraźnie V2 albo nazywać się Dualshock 5. Tak wydałem 230 zł na pada którego nie mogę użyć, a pewności czy sklep to wymieni lub przyjmie zwrot nie mam.

 

Pytanie jaki nowy pad aktualnie będzie działać na pewno? Od Xbox będzie pasować?

profile.country.PL.title
kajacek
Poszukiwacz

Nie do końca prawda z tym, że Dualshock 4 v. 2 nie działa - mam telewizor KD-65XE805 zakupiony pod koniec 2017 i bez problemu chodzą na nim obie wersje Dualshocka 4 - pierwszy joypad zakupiłem w sklepie i była to wersja v2, a teraz dokpupiłem na allegro wersję regenerowaną i była to wersja v.1

Obie chodzą bz problemu - wnuczek cały czas je testuje, a czasami obaj gramy :slight_smile:

profile.country.PL.title
Czaro1985
Poszukiwacz

Czyli bedzie to kiedys dzialalo czy nie. Zakupilem pad i tv rok przed aktualizacja a tv zaktualizowal mi sie miesiac temu i przestalo dzialac. Co mam zrobic wydalem kase i nie dziala ? Zebym wiedzial ze to wylaczycie to bym tego pada przeciez nie kupowal. Prosze o pomoc co z tym fantem zrobic. Model pada cuh-zc2te. Model tv kd 65xe8505

profile.country.PL.title
Czaro1985
Poszukiwacz

Objawy te same co kolega opisal wyzej.

profile.country.PL.title
Czaro1985
Poszukiwacz

Jezeli nie potraficie tego naprawic podajcie adres odesle wam pada a Wy odeslijcie mi dzialajacy... musiciej jakos wspierac swoich klientow to powinna byc akcja serwisowa

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Hej, sprawdzimy ze wsparciem technicznym co możemy poradzić. Wrócimy do Ciebie jak pojawi się odpowiedź.