anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kilka pytań o XF9005

profile.country.PL.title
fipii85
Poszukiwacz

Kilka pytań o XF9005

Witam

Od kilkunastu dni jestem posiadaczem ww telewizora w rozmiarze 55 cali i mam kilka pytań.

1. Posiadam oprogramowanie w wersji 6545.0255EU (tak pokazuje w menu HELP) i nie jest to chyba najnowsza wersja oprogramowania. Czy jest sens aktualizować? Czytałem tutaj dużo na forum ze u niektórych po aktualizacji jest groszy i ciemniejszy obraz, czy tyczy się to konkretnie tego modelu?

2. Czy nowszy soft wpływa jakoś pozytywnie na szybkość działania menu i całego systemu?

3. Czy ktoś odtwarza filmy po LAN z kompa z serwera Plex? Bo na aktualnym oprogramowaniu filmy ważące około 50-60 GB potrafią w trakcie seansu kilka razy przyciąć, czy po aktualizacji softu jest lepiej?

4. Jest jakaś informacja na ekranie (np okienko z informacją) że załączył się tryb HDR albo Dolby Vision? Bo też czytałem że u niektórych takie info się pojawia, ja muszę to sprawdzać w menu telewizora.

5. Jak telewizor rozpoznaje jakie "HDR" dostał? W menu obrazu w opcji HDR można sobie zmienic czy ma być to HDR10, HLG czy DolbyVision. Czasami mam wrażenie ze telewizor sie myli i po włączeniu materiału w HDR 10 lub HLG z Plexa ustawia sobie w menu zwykłe HDR a nie HDR10 bądź HLG i tylko ręczne przełączenie pomaga poprawnie to ustawić.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Cześć Napiszę krótko, jak Ci wszystko działa dobrze, nie aktualizuj!