anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Konfiguracja ekranu startowego Sony X90J

profile.country.PL.title
Kamil_M
Poszukiwacz

Konfiguracja ekranu startowego Sony X90J

Witam, może ktoś pomoże mi rozwiązać problem z ustawieniem ekranu startowego w nowym tv. Wcześniej miałem system android tv a teraz w nowym sonym jest google tv i za nic nie mogę zmienić kolejności tzw rekomendacji jakie są wyświetlane poniżej paska aplikacji. Gdzieś w znalazłem instrukcję że należy wejść w zakładkę "Dla Ciebie" albo "For you" na górnym pasku ale u mnie tego nie ma... Jak sobie poradzić z problemem?
Druga sprawa jak chciałem sparować wierzę po bluetooth to parowanie się nie powiodło, czy trzeba to robić jakoś przez ustawienia dźwięku ?

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
thewawko66
Poszukiwacz

Hej. W nowych modelach TV , tam gdzie jest Google TV nie da się zmienić kolejności Rekomendacji, tylko kolejność  ikon aplikacji. Zakładka Dla Ciebie jeszcze nie jest dostępna w Polsce. Jak się pojawi to TV automatycznie będzie tam ustawiał to sam na podstawie tego co oglądasz najczęściej. A wieża ma profil A2DP? łączyłeś ją kiedyś z czymś np. słuchawkami? Jeśli tak to ustawienia/piloty i urządzenia współpracujące/ sparuj urządzenia współpracujące. Oczywiście wrzuć wieżę w tryb parowania. Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Kamil_M
Poszukiwacz

Nie wiem co to tryb A2DP, wieża panasonic, łączyła się bez problemu z miboxem , telefonami itd.