anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Łączenie youtube z telefonu na ekran telewizora Kd-65xf7096

profile.country.PL.title
kar.kaminska
Nowicjusz

Łączenie youtube z telefonu na ekran telewizora Kd-65xf7096

Pomimo ze mój telefon widzi telewizor finalnie nie mogę zrzucić tego co oglądam na youtube na telefonie na ekran mojego telewizora Kd-65xf7096 - próbuje się połączyć na podstawie jednej sieci wifi do której oba urządzenia są podłączone. 

Caly czas łączy ale finalnie nic z tego nie wychodzi. 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
pepe-29
Użytkownik

U mnie też tak jest (kd-55xd8505). Pomaga reset telewizora. Niestety niektóre modele mają problemy z łączeniem do Internetu. Obojętnie czy po wi-fi czy po kablu LAN. Podobnie jest z Netflixem. Poszukaj postów na forum. Serwis nie znalazł przyczyny błędów. Prawdopodobnie wina oprogramowania. Zgłoś to do Sony. Niech szukają rozwiązania.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@kar.kaminska zgłosiłem Twój problem do supportu - oto odpowiedź:

W zaistniałej sytuacji zaleca się wyczyszczenie pamięci podręcznej w odbiorniku ( Home - Ustawienia - Pomoc techniczna - Inicjalizuj informacje osobiste - OK) a następnie odłączenie uprzednio wyłączonego telewizora od zasilania na okres ok. 5 minut. Rekomendowałbym również sprawdzenie, czy na pozostałych telefonach tego rodzaju niedogodność również występuje, jeżeli nie, prosiłbym o wykonanie resetu telefonu.

W przypadku, gdy powyższe działania nie przyniosą zamierzonych rezultatów, rekomenduję przywrócenie ustawień fabrycznych w odbiorniku.

Pozdrawiam