anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Logowanie na Youtube XE9305

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Logowanie na Youtube XE9305

Nie mogę się w żaden sposób zalogować na Youtube. Resetowałem już TV, czyściłem pamięć podręczną aplikacji itd.

Zakładka "zaloguj się" jest nieaktywna.

Co ciekawe nieaktywna również jest zakładka "resetuj aplikację" w ustawieniach Youtube.

Może ktoś z koleżeństwa sprawdzić na swoim TV jak to wygląda?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@jajko6 logowanie do aplikacji odbywa się na konta dodane z poziomu menu Ustawień (do Androida). Aplikacja Youtube odczytuje tylko dodane konta, więc jeśli jeszcze nie dodałeś konta Google to przycisk zaloguj jest nieaktywny, ponieważ nie ma dodanych kont, na które można się zalogować. Wejdź w HOME - Ustawienia, a następnie w dolnej części (Konta) dodaj konto Google.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Warto skonsultować się też ze wsparciem technicznym: 

poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@jajko6 logowanie do aplikacji odbywa się na konta dodane z poziomu menu Ustawień (do Androida). Aplikacja Youtube odczytuje tylko dodane konta, więc jeśli jeszcze nie dodałeś konta Google to przycisk zaloguj jest nieaktywny, ponieważ nie ma dodanych kont, na które można się zalogować. Wejdź w HOME - Ustawienia, a następnie w dolnej części (Konta) dodaj konto Google.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Tak, tak. Problem polegał na tym, że wylogowało mnie z google na android TV.

Po ponownym zalogowaniu jednocześnie zalogowało mnie na youtube.

Sam wcześniej do tego doszedłem, niemniej dzięki za odpowiedź - może ktoś inny również skorzysta.

profile.country.PL.title
dariuszii
Poszukiwacz

Cześć,

Odpowiedź na pytanie nasunęła mi nieco inne rozwiązanie. Mianowicie, w moim przypadku nie mogłem dodać konta, ponieważ konto google już było dodane. I pomyślałem, że usunę istniejące konto w TV i ponownie je dodam.

Zadziałało! Jeśli komuś będzie pomocne moje rozwiązanie, to będę kontent :slight_smile: