anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Mecz na 55xf9005- tragedia / logo Sony uruchamianie tv

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Mopato
Użytkownik

Mecz na 55xf9005- tragedia / logo Sony uruchamianie tv

Jestem od 3 dni użytkownikiem Sony 55xf9005. Generalnie z obrazu jestem zadowolony( trochę kiepskie kąty). Wczoraj oglądałem pierwszy mecz na tym telewizorze rekomendowanym do sportu że względu na odwzorowanie ruchu. W statycznych scenach, zbliżeniach na piłkarza - bajka, niestety dalszy plan i ruch kamery to masakra. Murawa robi się kompletna papka do tego z plamami. Całą 1 połowę bawiłem się ustawieniami "ruch" we wszystkich trybach i nic. Pomóżcie.

Czy włączając tv powinno pokazać się logo Sony? Wydaje mi się że pierwsze 2 dnj było ( nie jestem pewien) a teraz nie ma. 

Tagi (3)
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
DawidP1
Użytkownik

Wiesz to zależy od źródła jaki kanał sd czy hd naziemna czy dekoder jeżeli kanał jest sd to szału nie będzie ale i kanały hd z małym bitrate też wyglądają jak papka jak również kamera użyta do pokazania meczu jest tyle zmiennych że trudno powiedzieć jasność za wysoka tryb dynamiczny sklepowy źle skalibroawny tv... No jest tego troche

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
DawidP1
Użytkownik

Wiesz to zależy od źródła jaki kanał sd czy hd naziemna czy dekoder jeżeli kanał jest sd to szału nie będzie ale i kanały hd z małym bitrate też wyglądają jak papka jak również kamera użyta do pokazania meczu jest tyle zmiennych że trudno powiedzieć jasność za wysoka tryb dynamiczny sklepowy źle skalibroawny tv... No jest tego troche

profile.country.PL.title
DawidP1
Użytkownik

https://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1519270866 możesz wprowadzić ustawienia np z tej strony są też inne ale te są w miarę ok małe do tego poprawki wprowadź od siebie jak jasność i nasycenia 

profile.country.PL.title
Mopato
Użytkownik

Zdaje sobie sprawę że źródło to podstawa. No niestety kablówka. Mecz na tvp1 HD wyglądał zdecydowanie gorzej niż na TVP sport HD ale ogólnie bardzo słabo murawa w ruchu. 

profile.country.PL.title
Mopato
Użytkownik

No chyba faktycznie to wina sygnału. Dzisiaj mecz wyglądał bardzo dobrze.