anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Moduł CAM CI+ a Sony KD 43XH8505

profile.country.PL.title
krist00f
Poszukiwacz

Moduł CAM CI+ a Sony KD 43XH8505

Hej,

Kończy mi się umowa w Canal+ i podczas przeglądania propozycji zainteresowała mnie opcja z modułem CAM CI+. Z tego co wiem KD 43XH8505 ma możliwość podłączania modułu. Jest jednak ale, Canal+ wymaga standardu CAM CI+ ECP. Nie mogę znaleźć informacji jak to wygląda we wspomnianym TV. Czy ktoś z was może próbował korzystać z tego modułu? Jak wygląda odbiór kanałów 4K?

9 ODPOW. 9
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Zgodnie z informacją na stronie Canal+ nie powinno być żadnych problemów we współpracy z modułem CAM CI+ ECP: Modele telewizorów współpracujących z modułem CAM CI+ ECP (canalplus.com)

profile.country.PL.title
krist00f
Poszukiwacz

Na wspomnianej stronie jest informacja, że KD 43XH8505 wspiera ECP, ale cytując stronę Canal+:

 

"Poniżej wymienione modele telewizorów nie zostały także przetestowane pod względem poprawnego dekodowania naszych kanałów."

 

Tak więc doprecyzowując pytanie czy ktoś testował takie połączenie (moduł CAM CI+ z KD 43XH8505)? Czy wszystko działa tak jak powinno (tj. nie ma problemów z odtwarzaniem kanałów 4K, itp)?

profile.country.PL.title
Ziio1420
Użytkownik

Na XH9005 moduł cam canal+ ECP mam pakiet VIP  wszystkie kanały 4K działają poprawnie jak i również canal+ 4K i canal+ now

profile.country.PL.title
mikoko1966
Użytkownik

Czy jest szansa na wprowadzenie ECP poprzez aktualizacje softu w modelach z 2019 XG oraz AG8? 

profile.country.PL.title
krist00f
Poszukiwacz


@Ziio1420  napisał(a):

Na XH9005 moduł cam canal+ ECP mam pakiet VIP  wszystkie kanały 4K działają poprawnie jak i również canal+ 4K i canal+ now


Normalnie zaszczepiłeś we mnie ideę. Załatwiłem moduł i na dniach będę testował. Mam nadzieję, że wszystko wypali :slight_smile:

 

 

profile.country.PL.title
krist00f
Poszukiwacz


@mikoko1966  napisał(a):

Czy jest szansa na wprowadzenie ECP poprzez aktualizacje softu w modelach z 2019 XG oraz AG8? 


Obawiam się, że ECP to rozwiązanie sprzętowe i zwykłym softem się tego nie załatwi 🙁

profile.country.PL.title
ar3kkow
Poszukiwacz

 

KD65XE8505

działa bez problemu Canal+ na Module CAM

profile.country.PL.title
Letkon
Poszukiwacz

Witam.

Po ostatnich aktualizacjach sporo użytkowników zgłasza problemy z modułem CAM i pikselozą w trakcie oglądania lub komunikatami o niewłożonym module CAM.

Czy podczas użytkowania modułu CAM z C+ doświadczyłeś jakichś problemów we współpracy z telewizorem?

Przymierzam się do wymiany dekodera i zbieram informację od użytkowników.

profile.country.PL.title
krist00f
Poszukiwacz

Hej, niestety wykorzystanie modułu CAM w moim przypadku spaliło na panewce 😕 I to na samym początku. Próbowałem podłączyć antenę satelitarną do TV i nie byłem w stanie uzyskać sygnału w żadnej możliwej konfiguracji. Problem zgłaszałem do supportu Sony ale dostałem dobrą radę - mail z informacją jak mogę przywrócić ustawienia fabryczne. Mój błąd, zapomniałem im wspomnieć, że próbowałem to już kilkukrotnie :slight_smile: Próbowałem podłączenia z wpiętym a także z wypiętym modułem, żeby chociaż jakiś sygnał i kanały FTA wyłapać ale bez skutku. Wychodzi na to że trafił mi się TV z wadą 😕 Z racji tego, że zostały mi dosłownie dni do końca umowy postanowiłem ją przedłużyć. I takim oto sposobem zostałem przy dekoderze.

 

Podsumowując Sony KD 43XH8505 i Moduł CAM CI+ w moim przypadku się nie sprawdziło, co nie znaczy, że z danym modelem nie będzie działać.